DBSK – Bakov 5:1
Zasloužená výhra domácího týmu, když se zápas hostům moc nevyšel. Po celé utkání působili pomalým a ospalým dojmem. Školácké chyby dokonale potrestali domácí hráči brankami do jejich sítě.
Branky: Kubeček 2, T. Šolc 2, Vynikal – Kvapil.

Zdětín – Bakov B 5:5
Branky hostů: Vaněk 4, M. Louda.

Bělá – Akuma 6:0
Domácí se s účastníkem okresního přeboru vůbec nepárali a do poločasu to bylo 4:0.

Horky – Benátky B 3:3
Branky Horek: V. Kohout 2, Vízek.

SKP – Kosořice 0:5
Fotbalisté Kosořic v generálce na novou sezónu postrádali několik hráčů, přesto od začátku měli míč pod kontrolou. První šance na sebe nenechala dlouho čekat, po centru Sabola hlavičkoval Konečný těsně vedle. Hráči Boleslavi odpověděli hned vzápětí střelami Řípy a Žahourka. Ve 21. minutě však hostující Sabol využil chyby obrany, nastřelil sice tyč, ale dorážející Černý se již nemýlil. O chvíli později předvedli Kosořičtí akci na jeden dotek a osamocený Konečný s přehledem skóroval. Hosté v závěru prvního dějství polevili a soupeř nebyl daleko ke zkorigování. Nejblíže ke gólu měl Tomš, ale Pokorný míč odražený od tyče skryl v náruči.
Do druhého poločasu vyběhl i střídající Darmoš, jemuž boleslavské hřiště evidentně svědčilo. Už v 51. minutě po autovém vhazování Sabola si pokryl míč a z otočky propálil boleslavského gólmana. O šest minut později tentokrát Darmošovi přihrával Konečný a tvrdá rána zapadla přesně k tyči. Kosořický kanonýr zkompletoval hattrick v 67. minutě po přihrávce Černého mezi obránce a následné střele do odkryté branky. V 72. minutě Darmoš tentokrát nevyužil vyloženou šanci po přihrávce Sabola. Vedle mířil i Dufek po souhře s Třískou a o slovo se přihlásili také domácí. V poslední šanci neuspěl Žahourek zahrávající pokutový kop za faul, svou střelu poslal vedle branky.
Branky: 51., 57. a 67. Darmoš, 21. Černý, 26. Konečný.
Kosořice: Pokorný – Bašus, Štecher, Pára, Kučera – Grus, Černý, Maška, Vonášek – Konečný, Sabol (Dufek, Sedláček, Tříska).

Bezno – Krnsko 4:4
Strašnov – Bezno 4:1
Kosořice B – Sporting 3:3