Akuma Mladá Boleslav – Struhy 1:1

Utkání okresního přeboru přineslo průměrný fotbal a remíza nakonec odpovídá průběhu zápasu.

Zatímco první poločas patřil domácí Akumě, ve druhé pětačtiřicetiminutovce se zápas hrál podle hostujících not. Hosté se totiž ve druhé půli tlačili do ofenzivy, stříleli a domácí se pouze strachovali o výsledek.

O výhru nakonec přišli, když se Struhy prosadili z jednoho dlouhého nákopu Konopky, po němž míč propadl domácí obranou až k hostujícímu Pýchovi, který srovnal. Bylo to zasloužené vyrovnání hostů, kteří na jaře získali teprve druhý bod.

Naproti tomu Akumu v závěru přeboru provází krize a navíc se musela v sobotu obejít bez zraněného Kamenického, který je po další operaci kolena.
Oba týmy sice mají nahráno z podzimu dostatek bodů, ale jejich jarní výkony fanoušky ze sedadale rozhodně nezvedají.

Před samotným zápasem ještě proběhla domácí rozlučka s kustodkou paní Hlaváčkovou, která pro zdravotní problémy už nemůže dále vykonávat svojí funkci.

Branky: 17. Kohnhäuser – 78. Pýcha.

Rozhodčí: Chládek. ŽK: 0:1. Diváci: 80.

Akuma: Dlouhý – Havránek, Pavlousek, Kučera, Hanzlík – Nový (72. J. Hlaváček), L. Hlaváček, Mulač, Dubský – Koudelka (84. Valenta), Kohnhäuser.
Trenér: Hůlka.

Struhy:
Tišler – Strejček, Konopka, Cerha (46. Pýcha), Volný – Zubatý (59. Koš), Szabo, Nouzák, Náhlovský – Bucek, Volkman. Trenér: Hájek.

PETR FENCL