Marek Matějovský bude v FK Mladá Boleslav pokračovat i po vyléčení zranění. To co samotný hráč sám proklamoval se podpisem nové smlouvy potvrdilo.

O prodloužení kontraktu o jeden rok informoval klub dnes. Matějovský, který se aktuálně zotavuje ze znovuobnoveného poranění achillovy šlachy, tak má aktuálně smlouvu do června 2021.

„Jsem rád, že i v situaci, ve které jsem kvůli zranění, můžu s klubem podepsat prodloužení smlouvy a dál spolupracovat. Nechci teď dělat nějaké velké závěry a prognózy, kdy a jak se vrátím na hřiště. Jsem především rád, že můžeme spolu dál fungovat,“ prohlásil Marek Matějovský.

Trénink FC Sporting Mladá Boleslav WU11
Holkám fotbal chyběl taky! První trénink měl šťávu

„Věřím, že se vrátí na hřiště v plné síle a především s herní kreativitou, kterou spoluhráči efektivně využívají a soupeři se jí obávají. Je potřeba, aby trpělivě přistupoval k nezbytné rekonvalescenci a následně i k posilování, a v tom se jistě může spolehnout na klubový lékařský tým, fyzioterapeuta, maséra i kondičního trenéra,“ uvedl prezident FK Mladá Boleslav Josef Dufek, jenž zdůraznil pozitivní roli ortopedického odborníka z pražské Nemocnice na Františku Miroslava Sinkuleho, který Matějovského operoval a s mladoboleslavským fotbalovým klubem dlouhodobě zdárně spolupracuje.

Marek Matějovský dosavadní průběh rekonvalescence hodnotí optimisticky: „Cítím se dobře, poslední kontrola potvrdila, že léčba probíhá, jak má a tak začnu s posilováním.“

Modelové utkání FK Mladá Boleslav: Bílá - Oranžová
Bratrovražedný souboj. Bílá remizovala s oranžovou