Nádvorník se ujal Příbrami loni v březnu, kdy nahradil Josefa Csaplára. Mužstvo následně dovedl se mu podařilo uhájit ligovou příslušnost, když jeho svěřenci zvládli barážový dvojzápas se Zbrojovkou Brno.

I aktuální sezonu pak Středočeši pod jeho vedením odstartovali povedeně, když z úvodních sedmi kol nasbírali deset bodů. Od srpnového domácího utkání s Jabloncem (4:0) ovšem příbramští fotbalisté nepoznali chuť vítězství (v patnácti zápasech jen třikrát remizovali 0:0) a postupně se propadli na úplný chvost tabulky. Navíc nebodovali v posledních šesti ligových utkáních za sebou, přečemž v úvodních dvou jarních kolech prohráli v Jablonci i v Plzni shodně 0:4.

A právě neuspokojivé výsledky byly tím hlavním důvodem, co nakonec rozhodlo o dalším osudu působení šestačtyřicetiletého kouče u Litavky. „Děkuji trenéru Nádvorníkovi za jeho práci pro náš klub. Společně si rozumíme, ale bohužel nemáme výsledky a nemohu vyhodit dvanáct hráčů. Proto jsme se rozhodli, že naše spolupráce k dnešnímu dni končí," okomentoval odvolání trenéra prezident klubu Jaroslav Starka.

O nástupci trenéra klub aktuálně jedná.