Jako prví se do velké šance dostali domácí hráči. Ve dvanácté minutě poslal Ostrák do šance Lukáše Bartošáka, jehož rána skončila vysoko nad brankou. V aktivní hře pokračovala Karviná, své příležitosti nedokázali proměnit Ostrák ani znovu zakončující Bartošák. Mnoho pohledných akci diváci v první části utkání neviděli, první poločas ukončila střela Christána Herce, která trefila brankáře Mladé Boleslavi.

Dlouho se čekalo ve druhém poločase na první výraznější šanci. Vypracovali si ji v 65. minutě hráči Mladé Boleslavi. Centr z pravé strany propadl na zadní tyč. Před branku znovu vracel míč Drchal, ale na jeho centr si nikdo ze spoluhráčů nenaběhl. Boleslav byla dál aktivnější, David Ikaunieks byl připravený k zakončení, ale bránící Eduardo Santos jeho pokus zblokoval na roh.

Bezmála dvě tisícovky diváků viděly další dvě šance. Neprve Douděrovu střelu skvěle vychytal Vladimír Neuman, a pak Michal Papadopulos pravou nohou těsně minul branku. Ani tyto šance gól nepřinesly, a tak skončil zápas bezbrankovou remízou 0:0.

Karviná - Mladá Boleslav 0:0 (0:0)
Bez branek. Rozhodčí: Denev – Mojžíš, Bureš. Karty: 17. Mazáň (MBL), 84. Budínský (MBL). Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 5:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 6:3. Fauly: 10:15. Diváci: 1950.

MFK Karviná: Neuman – Ndefe, Santos, Šindelář (C), Twardzik – Mikuš (89. Janečka), Herc, Qose (80. Jursa), Bartošák (68. Guba) – Ostrák (89. Dramé) – Papadopulos. Náhradníci: Hrdlička – Marek Hanousek, Jursa, Guba, Janečka, Dramé.

FK Mladá Boleslav: Mikulec – Zahustel, Jakub Klíma, Tatajev, Křapka, Mazáň – Fulnek (60. Douděra), Túlio, Budínský (C) (90+3. Gabriel), Mašek (60. Drchal) – Michal Škoda (70. D. Ikaunieks). Náhradníci: Markovič – Gabriel, Douděra, Drchal, D. Ikaunieks, Janošek, Kulhánek.

48. kolo hokejové Tipsport extraligy: BK Mladá Boleslav - Piráti Chomutov 4:1.