„Asi měl víc prostoru než by měl mít,“ uznal i stoper Fastavu Lukáš Vraštil, který svou prvoligovou kariéru před časem startoval právěv Mladé Boleslavi. „Je to nadstandardní geniální hráč, který diktuje tempo hry Mladé Boleslavi. Jeho přihrávky jsou překvapivé, přesné,“ poklonil se veteránovi.

O schopnostech tvořivého středopolaře stejně jako zbytek zlínského mančaftu nepochybuje. O tom, co Matějovský i ve čtyřiceti letech na trávníku svede, se přesvědčil o velikonoční neděli hezky zblízka.

„Věděli jsme, že si na něj musíme dát pozor, že má dobré průnikové přihrávky, překvapivé věci., přesto se podílel na vedoucí brance a byl i u dalších momentů,“ nechápe Vraštil.

Ševcům důležitá bitva nevyšla. I když si rovněž vypracovali vyložené šance, Středočeši jich měli podstatně víc, hotovo mohlo být i dřív.

close Stoper fotbalistů Zlína Lukáš Vraštil při zápase s Mladou Boleslaví. info Zdroj: Deník/Jan Zahnaš zoom_in Stoper fotbalistů Zlína Lukáš Vraštil při zápase s Mladou Boleslaví. Akcie Fastavu držel skvělý Rakovan i střelecká nemohoucnost soupeře. „Raky nás podržel, ale taky jsme mohli dát Janecem (Janetzký – pozn. red.) v úvodu druhé půle na 1:1. Za stavu 0:2 jsme to sice honili, ale Boleslav byla důrazná a moc nás tam nepouštěla,“ uznal domácí zadák.

Moravané se rvali až do konce. Ve finální fázi jim však scházela přesnost i moment překvapení. Naději přinesla až teč střídajícího Reitera po centru dalšího žolíka Jawa.

Vyrovnání ale viselo až příliš vysoko. „Na domácím hřišti jsme chtěli navázat na předcházející výkony a uspět. Bohužel se nám to nepovedlo a jsme bez bodu,“ štve bývalého hráče Brna, Ostravy.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...