„Nevím, co mám hodnotit. Bylo to tak bláznivé, že se něco podobného stane snad jenom jednou za sto let," zahájil kouč vyznávají ofenzivní pojetí fotbalu.

| Video: Youtube

Teprve po krátce odmlce pokračoval s hodnocením. „Z naší strany byl vstup do zápasu holomajzna, sice jsme dali první gól, ale do pár minut Zlín otočil vývoj a do konce poločasu jsme se marně snažili ho změnit. V poločase jsme udělali jednu změnu, že jsme dali do hry Máru Matějovského, aby hru zklidnil a vymyslel finální přihrávky," pravil Kulič.

A prozradil, že poprvé svého šéfování boleslavské kabině na kluky řval, až mu vypadly hlasivky. „Při vstupu do druhého poločasu jsme hned zase inkasovali, což nic příjemného nebylo. Pak to kluci vyrovnali a šli do vedení, byl to tak bláznivý zápas, že ani nevím, kdo všechno ty góly dával. Jsem šťastný, že tak bláznivý zápas skončil pro nás s vítězným koncem," dodal Marek Kulič a na závěr tiskovky si povzdechl: „I za stavu, kdy jsme o tři góly vedli, jsem se bál, že to ještě můžeme prohrát. Dnes se mohlo stát cokoliv…"

S pocity z bláznivé přestřelky se s novináři podělil aktuálně gólově nejproduktivnější Daniel Mareček: „První poločas nebyl úplně v naší režii, sice jsme dali rychlý gól, bohužel brzo dvakrát rychle inkasovali. Naštěstí v druhém poločase jsme se Zlínem předvedli kanonádu, která vedla k našemu vítězství. Gól na začátku druhého poločasu na tři jedna nás semknul, věděli jsme, že ve Zlíně neprohrajeme tím gólem, dostali jsme potřebnou facku, která nás nastartovala k vítězství. Chtěli jsme po reprezentační pauze získat tři body, to se nám povedlo, ale musíme se vzchopit v defenzívní části hry, protože v posledních dvou zápasech jsme dostali devět gólů."

Zlínský Rudolf Reiter po utkání:

| Video: Youtube