Fotbalová Boleslav je rozjetá. Na vlastní kůži to poznal její někdejší hráč David Jarolím, který aktuálně působí na lavičce druholigového Ústí. Ten vyzval ve čtvrtečním dopolední se svým týmem svého otce. A z Bolky odjížděl s porážkou 0:4. Boleslav tak navázala téměř shodným výsledkem na středeční výhru 5:0 nad slovenským Trenčínem.

Boleslav byla během celého zápasu proti druholigovému soupeři lepším týmem, na první gól si ale musela počkat do 43. minuty. Když už se zdálo, že poločas skončí bezgólovou remízou, tak rychlý boleslavský útok vyvrcholil Smržovou přihrávkou do pravé strany Píchalovi a po jeho centru Juráskovým úspěšným přízemním volejem.

V 54. minutě téměř od levé boční lajny Preisler nastřelil míč před soupeřovu branku a Škoda u vzdálenější tyče ho z metru doklepl do sítě. Za dvě minuty parádní Matějovského kolmici zachytil v ústecké šestnáctce Ladra, který elegantní patičkou zmátl protihráče a Mešanovič přesnou placírkou k levé tyči zvýšil boleslavské vedení na 3:0.

V 70. minutě ještě Skalák přihrál Mešanovičovi, ten posunul na Ladru, který z necelých dvaceti metrů trefil přesně levou šibenici ústecké branky.

FK Mladá Boleslav – FK Ústí nad Labem 4:0 (1:0)

Branky: 43. Jurásek, 54. Škoda, 56. Mešanovič, 70. Ladra. Rozhodčí: Ulrich.

Boleslav 1. poločas: Halouska - Martin Douděra, Plechatý, Šimek, Jurásek - Píchal, Dominik Mašek, Smrž, Hönig - Stránský, Fila. 2. poločas: Halouska - David Douděra, Suchý, Karafiát, Preisler - Matějovský, Dancák - Skalák, Mešanovič, Ladra - Škoda.