„Všichni víme, že v domácím prostředí se dvakrát po sobě velmi těžko vyhrává, ovšem po výhře nad Jabloncem chceme i proti Liberci zvítězit. Víme, že nás čeká nepříjemný, dobře organizovaný a trenérem Kozlem velmi dobře vedený tým. Očekávám taktický a opatrný duel, v němž se bude vyčkávat na soupeřovu chybu, která by se dala fatálně potrestat,“ vyhlíží duel trenér Mladé Boleslavi Marek Kulič.

Náročného soupeře očekává také stoper Ondřej Karafiát, který za Slovan během pěti let odkopal 145 prvoligových zápasů. „Pokusíme se nedělní zápas zvládnout, jako jsme s Libercem zvládli už dva letošní zápasy,“ připomněl Ondřej Karafiát kromě jarní ligové výhry 4:0 (Jawo 2, Ladra, Fulnek) i červnovou výhru 2:0 ve finále přípravného turnaje v Benátkách.

Vedení středočeského klubu na zápas připravilo speciální akci pro fanoušky bydlící ve čtyřech ulicích sousedících se stadionem. Pokud na utkání vezmou svého souseda, dostanou pro něj vstupenku zdarma. Na pokladnách se ale musí prokázat občasným průkazem.