Mladá Boleslav – Ve třetím kole nejvyšší české soutěže pojedou fotbalisté Mladé Boleslavi do pražského Ďolíčku. Domácí Bohemians tady ale nevyzvou. Soupeřem jim bude tamní azylant z Pardubic.

Oba celky se spolu střetnou podruhé v krátké době, neboť Pardubice byly prvním soupeřem Mladoboleslavanů v rámci zápasů letní přípravy, když se v Lázních Bohdaneč oba soupeři rozešli smírně po remíze 1:1.

„Podobně jako v předchozím zápase i v tomto půjdeme za vítězstvím,“ řekl před utkáním stručně a jasně boleslavský trenér Karel Jarolím. Obránce David Douděra dodal: „Minulou sezonu měly Pardubice dobrou, ale teď tak trošku nevím, co od nich očekávat. Proběhla tam velká obměna kádru. Ale proti Pardubicím se vždycky hraje nepříjemně.“ A jedním dechem dodává: „My se ale budeme soustředit na sebe, budeme chtít hrát naši hru a vytvářet na soupeře tlak.“

Zápas se hraje v Ďolíčku v neděli od 16 hodin. Už o den dříve se ale bude moci jít na fotbal i v Mladé Boleslavi. O den dříve totiž hostí na městském stadionu Hradec Králové po dvou kolech poslední Slovan Liberec. I Výkop tohoto utkání je ve čtyři hodiny.