Řepka s sebou přivezl i další osobnost úspěšné sparťanské éry Lumíra Mistra, který možná trochu neplánovaně nazul kopačky, a než musel pracovně odjet, odehrál za tým FC Debakl dva zápasy.

Tento celek pod otěžemi zakladatele radenínské turnajové tradice Milana Knotka nakonec na prvenství nedosáhl a skončil druhý.

Nejzářivější cestu turnajem včetně finálové výhry nad Řepkou a spol. předvedli fotbalisté táborského Sparta Clubu, z jejichž řad se rekrutoval i nejlepší střelec turnaje Matěj Široký. Třetí příčku si vydobylo mužstvo s názvem Vialit, které v duelu o bronz zdolalo domácí Radenín.

Zajímavé zpestření

Bezesporu zajímavým zpestřením se stala účast Kučerovek, týmu složeného z někdejších fotbalistek Slavie Praha.

Dodejme, že řízení turnajových utkání se chopil mimo jiné i někdejší mezinárodní arbitr a dlouholetý prvoligový sudí Ivan Grégr. Mikrofonu se ujala Kateřina Kristelová, známá moderátorka a životní partnerka Tomáše Řepky, která je radenínskou rodačkou. 

Naproti tomu slibovanou přítomnost dalšího exreprezentanta Romana Bednáře zhatily jeho trenérské povinnosti u výběru Bohemians U19.

Nejsledovanější hráč Tomáš Řepka si den v Radeníně jaksepatří užil. "Každý rok se sem hrozně moc těším, je to super akce pro lidi i pro nás," nechal se slyšet v průběhu turnaje. "Chceme vyhrávat, to je jasné, ale samozřejmě je důležité hlavně zůstat zdravý," dodal s úsměvem.

První přání se mu letos nesplnilo. Proti byli hráči, kteří na turnaji oblékali rudé sparťanské dresy…