Po čtyřech kolech letošního okresního přeboru je v jeho čele jeden z favoritů. Fotbalisté Řepova mají po třech výhrách a jedné remíze na svém kontě deset bodů. Tři přidali o víkendu po domácí pohodlné výhře 5:1 s Doubravou. Jizeran kladl favoritovi odpor jenom v úvodu, když šel v 11. minutě do vedení zásluhou Nedošetka. Hned za minutu už ale bylo srovnáno, když se prosadil Václav Kohout. V poločase už to bylo 3:1 pro domácí celek, který nakonec dokráčel k jasné výhře 5:1.

První porážku v sezoně připsalo Březno. Rezervě Benátek se nejenže podařilo vynulovat nejlepšího střelce soutěže Tomáše Strnada, ale také celé Březno. V poločase vedli domácí 1:0 po gólu Dominika Koška, ve druhém dějství pak přidali další tři branky a slaví výhru 4:0 a posun na páté místo.

S nulovým bodovým ziskem naopak zůstávají ke dnu tabulky přikováni kromě Doubravy ještě fotbalisté Zdětína a Mukařova. Posledně jmenovaní podlehli doma přesvědčivě Bělé pod Bezdězem 0:5. O výsledku zápasu přitom bylo rozhodnuto už v první půlce, ve které hosté po gólech Rokose, Hodbodě a dvou Smékala vedli už 4:0. Konečnou podobu výsledku pak dal v 88. minutě Řehořek.

Zdětín o první body bojoval srdnatěji, ale nakonec odešel i z domácí zápasu proti Krnsku jako poražený. Ve tvrdě hraném utkání rozdal sudí Šebela deset žlutých karet a hned dva hráči zápas pro zranění nedohráli. S poraněným kolenem musel odstoupit domácí Pluhař, na druhé straně si kotník pochroumal Marek Beneš. V samotném zápase vedli hosté v poločase 3:1. Pak se do vlastní sítě trefil Lukáš Šichan a bylo z toho v závěru ještě drama, ale domácí už na srovnání neměli čas.

Také druhá rezerva v soutěži, ta dolnobousovská, o víkendu vyhrála. Z Kosořic veze cennou výhru 2:0, kterou hostům zařídil dvěma trefami v první pětačtyřicetiminutovce Jan Stejskal.

Jediná remíza čtvrtého kola se zrodila v Kostelním Hlavně, kam přijela mladoboleslavská Akuma. Tu poslal do vedení v 50. minutě Nikola Bertoldi, o deset minut později srovnal na konečných 1:1 Jakub Wágner. Zápas se ještě bude dohrávat na svazu. Hosté v poločasové přestávce nahlásili napadení svého kapitána Jana Hanzlíka v hráčské zóně jedním z diváků. Domácí klub se hájí tím, že šlo pouze o bouchnutí dveřmi od toalety v reakci na urážky ze strany hostujícího kapitána. Ten zápas nakonec nedohrál, protože měl minutu před koncem zápasu ještě urazit rozhodčího, za což viděl červenou kartu.

4. kolo: Řepov - Doubrava 5:1 (12. a 59. Kohout, 33. Vaněk, 43. Solík, 67. Štěpán - 11. Nedošetko), Benátky n. J. B - Březno 4:0 (39. a 55. Košek, 59. Outěřický, 68. Plichta), Mukařov - Bělá p. B. 0:5 (13. Rokos, 21. Hodboď, 37. a 39. Smékal, 88. Řehořek), Kostelní Hlavno - Akuma Ml. Boleslav 1:1 (60. Wágner - 50. Bertoldi), Kosořice - Dolnobousovský SK B 0:2 (22. a 43. Stejskal), Zdětín - Krnsko 2:3 (18. z pen. Adášek, 88. vl. Šichan - 12. Firický, 29. Vízek, 35. Menšík), Kněžmost - Kropáčova Vrutice 3:2 (30. a 31. Šosvald, 47. Čečelský - 55. Karásek, 69. Korec).