Šestým kolem pokračoval fotbalový okresní přebor Mladoboleslavska. Ten přinesl i dvě utkání, která rozhodl jediný gól. Jedním z nich byl i souboj celků ze samého dna tabulky, když v souboji dvou nulových týmů hostil Mukařov Doubravu. V něm si první body připsali hosté, když zápas rozhodl ve 21. minutě Josef Nedošetko.

Druhý na góly chudý mač se hrál v Kosořicích, kde se nakonec mohli radovat domácí z těsné výhry nad Bělou. Jediným přesným střelcem se stal po půl hodině hry Martin Krejcar. Zatímco gól padl jenom jeden, červené karty se urodily hned dvě. V 70. minutě dostal druhou žlutou domácí Malík, v samotném závěru zápasu pak viděl eso také hostující Hodboď.

Lídr extraligy jede do outůčka, fotbalisté pak do Opavy

Naopak nejvíc branek, a to hned devět, padlo ve Zdětíně. Po hříchu pro domácí šest do jejich sítě. Za hostující boleslavskou Akumu se prosadil hned třikrát Jiří Böhm. Akuma se díky výhře 6:3 a tříbodovému zisku posunula na první místo tabulky, kde nahradila Řepov. Ten doma podlehl benátecké rezervě 1:3. Hosté vedli v poločase o jeden gól a zápas pak rozhodli dvěma góly v rozmezí dvou minut v úvodu druhé půle.

Kněžmost si doma zastřílel proti béčku Dolnobousovského SK. Na vysoké výhře 6:1 se podílel dvěma přesnými zásahy Filip Šosvald. Hosté ještě na první gól domácích dokázali odpovědět v závěru první půle Zvěřinou, po změně stran už ale dávali góly jenom domácí. To už ale nebyl na hřišti hostující Zahrada, který šel v 54. minutě po druhé žluté do teplé vody.

Ještě o gól vyšší vítězství si připsalo Březno na hřišti Kostelního Hlavna. Ani Hlavenští nedokázali pohlídat kanonýra Strnada, který se na výhře 7:1 podílel hned čtyřmi přesnými zásahy. Po šesti odehraných kolech má na svém kontě jedenáct zářezů.

Kropáčova Vrutice zvládla domácí zápas s Krnskem na jedničku. Rozhodla jej třemi góly už v prvním poločase, a ve druhém již dovedla zápas s čistým kontem do zdárného konce.

6. kolo: Řepov - Benátky n. J. B 1:3 (70. z pen. Štěpán - 28. Bohdan, 56. Plichta, 58. Váňa), Mukařov - Doubrava 0:1 (21. J. Nedošetko), Kostelní Hlavno - Březno 1:7 (14. Wágner - 12., 50., 63., a 88. Strnad, 25. a 86. Cepka, 64. Novotný), Kosořice - Bělá p. B. 1:0 (30. Krejcar), Zdětín - Akuma Ml. Boleslav 3:6 (2. a 49. Jarolím, 35. Pluhař - 13. z pen., 44. a 69. Böhm, 3. Bonomo, 19. vl. Husák, 58. Bůžek), Kněžmost - Dolní Bousov B 6:1 (20., 65. a 79. Šosvald, 47. M. Beran, 55. Zajíček, 76. Čečelský - 41. Zvěřina), Kropáčova Vrutice - Krnsko 3:0 (26. Karásek, 41. Musil, 42. Jarolím).