Hráč Kochánek Tomáš Plecitý vyfasoval za nakopnutí rozhodčího Javůrka čtrnáctiměsíční distanc a k tomu pětitisícovou pokutu. Fotbal si tak zahraje nejdříve v podzimní části roku 2024.

Kontumace zápasu jeho Kochánek s béčkem Zdětína v poměru 3:0 pro domácí pak byla očekávanou skutečností. A co se vlastně ve Zdětíně v neděli stalo?

Jakub Pánek (druhý zleva) dal o víkendu čtyři góly Kropáčově Vrutici B
Čtyřgólový Pánek: Měl jsem asi deset stoprocentních tutovek

„Po souboji na polovině hřiště se hráč hostí číslo 15 dožadoval odpískání nedovoleného zákroku, po mém odmítavém gestu ke mně pronesl: to už jdi do haj*** ty vole,“ napsal v zápise o utkání sudí Jan Javůrek.

A dále pokračoval: „Ihned po udělení červené karty ještě ležíc na zemi mne vysokou intenzitou nakopl do holeně. Hrací plochu opouštěl v emocích, konkrétní slova jsem však již neslyšel, neboť jsem utkání pro inzultaci rozhodčího utkání ukončil a vysvětloval jsem to hráčům obou družstev, kteří si přáli hrát dál.“

Následná Plecitého omluva v kabině rozhodčích už disciplinárku pravděpodobně při jejím rozhodování neobměkčila. Dosud nejvyšším trestem letošní sezony byla devítizápasová stopka Matěje Vrány, který kope také za Kochánky.

Lvice se loučily se sezonou úspěšně: SK Pavlíkov (v bílém) - DFK Mnichovo Hradiště 4:2
Obrazem: Fotbalistky Hradiště se loučily porážkou, Sporting naděloval

Pětizápasový trest si pak odnesl také hráč Krnska Matěj Netušil, který ramenem vrazil do obličeje bělského Adama Jirdáska. Ten po ošetření krvavého zranění nosu zápas naštěstí zvládl dohrát.

Ostatní o víkendu vyloučení hráči dostali trest v jednozápasové výši: Tomáš Mach (Kochánky), Filip Novák (Předměřice), Matěj Tlášek (Čejetice), Kamil Cerha (Struhy).