Nejzajímavější zápas se nakonec hrál v Kropáčově Vrutici, kam přijelo Březno. Ve strhujícím mači, během něhož se skóre přelévalo z jedné strany na druhou, nakonec padlo jedenáct branek. Hattrick dal hostující Strnad, dvougóloví střelci byli hned tři – domácí Čakrt s Novákem a hostující Novotný. Právě kanonýr Strnad otevřel brankový účet zápasu už v první minutě zápasu, Čakrt ale dvěma góly skóre otočil na 2:1 pro domácí. Do kabin šli ale nakonec o něco spokojenější hosté, kteří první půli vyhráli díky gólu Novotného z poslední minuty úvodního dějství 4:3.

Když v 58. přidal „Maldini“ svůj druhý gól v zápase, mohlo se zdát, že hosté odvezou všechny body. Opak byl ale pravdou. V 68. minutě dostal Doležal domácí na kontakt, v 82. vyrovnal Michal Korec a dílo zkázy pro hosty dokonal čtyři minuty před koncem zápasu Ladislav Novák. Březno, jeden z favoritů letošního ročníku, má tak na svém kontě po dvou kolech bodovou nulu, stejně jako Zdětín a Krnsko. Ti však zatím odehráli shodně pouze jedno utkání.

Bodově stoprocentní zůstávají už pouze dva celky. Kosořice, které navázaly na drtivou výhru z prvního kola 5:1 ze Března i v domácím prostředí. Tentokrát ale pouze rozdílem jednoho gólu udolaly Kněžmost 2:1, když skóre otáčely až v závěrečné půlhodině zápasu.

Šest bodů, a ještě lepší skóre, má také černý kůň soutěže z Bezna. Ten po úvodní výhře v Bělé pod Bezdězem doma pohodlně přejel Kostelní Hlavno poměrem 5:1.

Dvě derby má za sebou na úvod sezony mladoboleslavská Akuma. Ta po remíze 2:2 u koupaliště, doma plichtila i na druhý pokus. Tentokrát s Čejeticemi 1:1. Hostům zachránil bod za remízu dvě minuty před koncem zápasu z penalty Marek Maňas.

Remízou pak skončil také zápas dvou loňských medailistů přeboru. Bělá v Řepově vedla v poločase 1:0 po trefě Umáčeného. Domácí vyrovnali po deseti minutách druhého poločasu z penalty, když se přesně trefil Petr Štěpán. Také hosté dostali v 68. minutě možnost pokutového kopu, ten ale tentokrát zůstal neproměněn.

Naplno pak bodoval i třetí z nováčků. Policisté si odvezli tři body ze Zdětína za vítězství 4:1 a po dvou kolech mají čtyři body. Lukáš Losík se stejně jako v prvním kole dokázal prosadit dvakrát.

Okresní přebor

4. kolo: Kropáčova Vrutice – Březno 6:5 (16. a 23. Čakrt, 35. a 86. L. Novák, 38. Doležal, 82. Korec – 1., 29. a 36. Strnad, 46. a 58. Novotný), Bezno – Kostelní Hlavno 5:1 (40. a 47. J. Šisler, 64. a 88. M. Šisler, 4. T. Hötzel – 6. M. Bůžek), Zdětín – SKP 1:4 (62. Trubička – 22. a 47. Losík, 3. Gába, 65. Fábry), Řepov – Bělá pod Bezdězem 1:1 (55. P. Štěpán – 29. Umáčený), Akuma – Čejetice 1:1 (54. Ilić – 88. Maňas), Kosořice – Kněžmost 2:1 (67. Hančar, 78. Malík – 45. Šosvald).