Jivinští totiž před bouřlivou dvousethlavou diváckou kulisou deklasovali sedmý tým minulého ročníku z Bezna vysoko 7:1.

Pro domácí se přitom zápas nevyvíjel zkraje dobře. Ve 13. minutě se totiž proti Popovičově brance kopala penalta, k níž se postavila čerstvá bezenská posila Miroslav Uher. Ten se nemýlil a poslal hosty do vedení. Pro ně to však byla labutí píseň. Za domácí totiž hned o dvě minuty později vyrovnal Michal Štafl a zahájil tím domácí koncert. Ještě do přestávky se trefili Šturma a podruhé Štafl, čímž stanovili poločasové skóre 3:1.

I. B třída - skupina B, 3. kolo (1. hrané): Sokol Obříství - TJ Záryby (2:0), 20. 8. 2023
Vydařená premiéra nováčků. Obříství i Řepov vyhrály s čistým kontem

„Prvních patnáct minut bylo Bezno lepším týmem a zaslouženě šli do vedení. Z nás jakoby s inkasovanou brankou spadla nervozita z prvního zápasu v přeboru a po vyrovnávacím gólu už jsme byli lepším celkem. Soupeře jsme přehrávali hlavně v ofenzivě, kdy jejich obrana nestíhala naše útočníky,“ komentoval první poločas utkání vedoucí domácího celku František Hajlich.

S chutí hrající domácí pak pro změně stran přidali ještě další čtyři góly, když se postupně trefili Vrabec, Bajer, Matoušek a Zavrtal. „Beznu v tom velkém vedru asi došly síly, zatímco naši kluci vydrželi v nasazeném tempu odehrát celý zápas,“ dodal k druhému dějství Hajlich.

Po domácí výhře nad Hlízovem vyhrálo béčko Kosmonos v I. A třídě i druhý zápas.
Kosmonoský nováček v čele tabulky. Okresní derby rozhodl nejmladší hráč

Premiéra tak pro druhý nejmladší klub na okrese dopadla nad očekávání dobře. Ve druhém kole pak Jivina zajíždí do Bělé pod Bezdězem, Bezno si bude chtít spravit chuť v domácím derby zápase proti béčku Chotětova. „Bělou jsem dlouho neviděl, ale budeme se samozřejmě snažit i tam urvat nějaký ten bod. Když budeme hrát stejně jako proti Beznu, tak by to nereálné být nemuselo,“ uzavřel vedoucí Jiviny.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...