Další porci tréninkových zápasů za sebou mají fotbalisté na okrese. A urodilo se i několik zajímavých výsledků. O výhře Bělé 3:1 v Bakově jsme informovali včera.

Derby se hrálo na mladoboleslavském předměstí. Akuma se vydala přes Jizeru na protější kopec do Čejetic a potvrdila tady roli mírného favorita, když zvítězila 3:2. Domácí zazdili šanci na remízu zahozenou penaltou.

Tomáš Malínský.
Malínský zase soupeřem. Povedený začátek, pak se něco stalo, ohlédl se za Bolkou

Třetí boleslavský tým Sporting se představil v Čisté. Po úvodním tlaku domácích šli do vedení zeleno-bílí, když se během dvou minut dvakrát prosadil Zalabák. Domácí ale zápas dokonale otočili ještě do poločasu. Nakonec se hráči Čisté prosadili šestkrát, vždy po standardní situaci – hlavou po přímém kopu a rohu, parádně rovnou z přímáku, dvakrát z penalty a jednou po bleskově rozehraném autu. Hosté v závěru jenom korigovali Jonášem konečnou porážku 3:6.

Divizní Kosmonosy si zajely na Mělnicko, konkrétně na hřiště Neratovic. A domů se vracely s těsnou prohrou 1:2. Za domácí se prosadili Šobr a Malák, hosté v závěru jenom korigovali.

Benátky přivítaly na domácím place třetitřídní Předměřice a rozdíl několika soutěží se projevil výrazně na konečném výsledku, když domácí favorit vyhrál přesvědčivě 8:2. Mnichovohradišťský SK doma remizoval 1:1 z hosty ze severu ze Sedmihorek 1:1.

Neoficiální superpohár třetí třídy se hrál v Ledcích. Souboj dvou vedoucích celků druhé nejnižší okresní soutěže vyhrály domácí Ledce, které 3:1 přehráli boleslavské SKP.

Krnsko si na domácím hřišti poradilo s béčkem Horek 4:1. Za domácí se prosadili z penalty Horna, dále pak Ondřej Čadil, Šesták a Lukavec.