Jednoznačné bylo utkání Krnska s Březnem. Hosté vedli v poločase o dva góly, a nakonec zvítězili vysoko 5:0. Hned tři góly zaznamenal Strnad. Březno po pěti kolech drží první příčku tabulky přeboru. Kropáčova Vrutice v souboji týmů z prostředních pater tabulky remizovala 1:1 s Kněžmostem. Domácí nováček soutěže šel do vedení těsně před poločasem, hosté srovnali až pět minut před koncem utkání. Stejným výsledkem skončil i duel Kostelního Hlavna se Zdětínem. Oba týmy se prosadily už v prvním poločase a do konce zápasu se nikomu nepodařilo strhnout výsledek na tu či onu stranu. Zdětín je po remíze stále neporažen. Bez porážky nadále zůstává také Bělá, i když tentokrát to s ní bylo nahnuté. Hostující benátecká rezerva vstoupila do utkání skvěle a rychle vedla o dva góly. Domácí dokázali ještě před pauzou snížit, vyrovnání si ale nechali až do samého závěru zápasu. Po nerozhodném výsledku 2:2 si tak obě mužstva body dělila. První body v sezoně sebraly Kosořice, když doma v zápase dvou týmů ze spodku tabulky přehrály nováčka z Mukařova 3:1. Oba týmy jsou aktuálně na třech bodech a nadále uzavírají pořadí soutěže. Na Sahaře se střetly Akuma a Řepov. Souboj tabulkových sousedů rozsekl jediný gól, který vstřelil po půlhodině hry domácí Šindelář. Boleslavský tým tak poraženému soupeři právě o získané tři body. První vítězství v sezoně urvala Doubrava, která zvítězila v Bousově. Domácí rezerva DBSK sice během druhé půle dotáhla jednobrankové manko, hosté si ale rychle vzali vedení zpět a v posledních minutách potvrdili výhru 3:1.

Krnsko – Březno 0:5 (0:2)

Branky: 11., 26. a 88. Strnad, 65. Beneš, 85. Svoboda. Rozhodčí: Šebela. ŽK: 1:3. Diváci: 60.

Kropáčova Vrutice – Kněžmost 1:1 (1:0)

Branky: 42. Obrázek – 85. J. Zajíček. Rozhodčí: Kožej. ŽK: 2:4. Diváci: 99.

Kostelní Hlavno – Zdětín 1:1 (1:1)

Branky: 23. Tudoši – 7. Zuna. Rozhodčí: Kubát. ŽK: 5:2. Diváci: 110.

Bélá p. Bez. – Benátky n. Jiz. B 2:2 (1:2)

Branky: 30. Umáčený, 90. Vild – 5. Zmij, 7. Haba. Rozhodčí: Košina. ŽK: 5:2. Diváci: 100.

Kosořice – Mukařov 3:1 (2:1)

Branky: 9. Josef Grus, 40. Pokorný, 65. Kořínek – 19. Matouš. Rozhodčí: Diňa. ŽK: 1:2. ČK: 81. Bíbrlík (M). Diváci: 68.

Akuma MB – Řepov 1:0 (1:0)

Branka: 29. Šindelář. Rozhodčí: Švarc. ŽK: 3:2. Diváci: 111.

DBSK B – Doubrava 1:3 (0:1)

Branky: 63. Kasal – 13. a 66. Havel, 86. Pálka. Rozhodčí: Chládek. ŽK: 2:1. Diváci: 100.

III. TŘÍDA A

Židněves si doma poradila s béčkem Bakova. Hosté sice stáhli jednogólovou poločasovou ztrátu a čtvrt hodiny před koncem byl stav vyrovnaný, potom ale dvakrát udeřil nejlepší střelec soutěže Michal Měkota a přisoudil tři body domácímu mužstvu. Vedoucí SKP i popáté vyhrálo. U Koupaliště tentokrát Policisté přehráli Jivinu 5:2. Hattrick dal domácí Losík, oba góly hostí zaznamenal Šturma. Dlouhá Lhota doma sestřelila doubravské béčko jasně 9:1. Čtyři góly zaznamenal domácí Kohnhäuser, hattrickem přispěl k jednoznačné výhře Marek Limr. Jen o jeden gól nižší byla výhra Sportingu nad Novou Vsí. Domácí tým nasázel svému sokovi na Astonce osmičku, hosté se prosadili jen jednou. Klášter doma přehrál Čejetice 2:1. Hostující Čechie v poločase vedla, zápas si ale nechala utéct. V poslední půlhodině dvakrát inkasovala a také přišla o dva vyloučené hráče. Katusice uspěly v divoké přetahované s Čistou a po výhře 5:4 berou všechny body. Hosté téměř celý zápas drželi náskok, v poslední čtvrthodině jim ale došel dech a Katusice třemi brankami dokonaly velký obrat. Hattrick nasázel domácí Michal Kvajsar, dvěma góly tlačil Čistou Maršík.

Židněves – Bakov n. Jiz. B 4:2 (1:0)

Branky: 76. a 84. M. Měkota, 11. M. Hendrych, 55. Kamberov – 59. Velechovský, 67. Kendík. Rozhodčí: Chládek. ŽK: 0:1. Diváci: 44.

SKP MB – Jivina 5:2 (3:0)

Branky: 33., 51. a 82. Losík, 12. Žahourek, 44. z pen. Beran – 46. a 58. Šturma. Rozhodčí: Hloucal. ŽK: 1:4. ČK: 88. Nevyhoštěný (J). Diváci: 252.

Dlouhá Lhota – Doubrava B 9:1 (3:0)

Branky: 5., 19., 76. a 84. Kohnhäuser, 60., 82. a 86. M. Limr, 7. Šolc, 66. vl. Moc – 52. Svoboda. Rozhodčí: Novák. ŽK: 2:2. Diváci: 50.

Sporting MB – Nová Ves 8:1 (5:1)

Branky: 9., 12. a 38. Javůrek, 4. a 52. Jonáš, 20. a 80. Dutý, 69. z pen. J. Bílek. Rozhodčí: Khol. ŽK: 2:0. Diváci: 20.

Klášter n. Jiz. – Čejetice 2:1 (0:1)

Branky: 62. z pen. J. Horák, 77. Navrátil – 16. Bernat. Rozhodčí: Hloucal. ŽK: 2:2. ČK: 76. Polanka (Č), 84. Průcha (Č). Diváci: 85.

Katusice – Čistá 5:4 (2:3)

Branky: 17. z pen., 41. z pen. a 79. M. Kvajsar, 75. Pavlíček, 84. Knot – 8. a 27. Maršík, 40. Kalina, 69. Dlouhý. Rozhodčí: Šebela. ŽK: 2:1. Diváci: 120.

III. TŘÍDA B

Do čela soutěže se protáhly Jabkenice, které ve druhé půli otočily zápas proti Struhám. Hosté sice vedli o gól, domácí tým ale po přestávce rozhodl třemi trefami o vítězství, které přineslo tři body a posun do čela. Na něm vystřídaly Jabkenice rezervu Horek, která letos poprvé ztratila body. V domácím utkání dvou soupeřů z vrcholných příček s béčkem Chotětova jen remizovala 1:1 a nyní je tedy druhá, o skóre za Jabkenicemi. Chotětov je třetí a rovněž ještě neprohrál. Nemyslovice zaznamenaly první výhru, když přehrály Kochánky 2:1. Díky tomu se domácí vzdálili nejnižším patrům tabulky. Oba góly Nemyslovic dal Zeyval, hosté, kteří dohrávali v deseti, jen snížili proměněnou penaltou. Derby Žerčic s pěčickou rezervou skončilo remízou 3:3. Hosté vedli ještě čtvrt hodiny před koncem o dva góly, závěr ale domácím vyšel lépe. Oba týmy si tak rozdělí po jednom bodu. Za domácí se proti byvalým spoluhráčům trefil Dušan Moc, dva góly dal za Pěčice Šťastný. Strašnov doma díky povedené druhé půli zdolal Ledce 3:1. Hosté vedli, domácí tým ale do přestávky srovnal, a nakonec obrátil utkání ve svůj prospěch. Dvěma góly se na tom podílel Řehák. Ledce jsou poslední v tabulce, jen o bod před nimi je potom Bezno. To o víkendu uhrálo právě ten rozdílový bod, když remizovalo 1:1 na hřišti Předměřic. Hosté navíc šli už po půlhodině do deseti, i přesto ale dali první gól. Domácí Jizeran vytěžil z dlouhé přesilovky jen srovnání ve druhé půli.

Jabkenice – Struhy 3:1 (0:1)

Branky: 51. Konečný, 77. Kos, 86. Varvarynets – 15. Konopka. Rozhodčí: Černý. ŽK: 2:0. Diváci: 80.

Horky n. Jiz. B – Chotětov B 1:1 (1:1)

Branky: 43. Baisa – 39. Kraus. Rozhodčí: Šebela. ŽK: 1:5. Diváci: 147.

Nemyslovice – Kochánky 2:1 (1:0)

Branky: 44. a 47. Zeyval – 80. z pen. Rybín. Rozhodčí: Mucek. ŽK: 1:3. ČK: 58. Maurer (K). Diváci: 58.

Žerčice – Pěčice B 3:3 (1:2)

Branky: 36. D. Moc, 79. M. Mulač, 88. z pen. Kredba – 11. a 44. Šťastný, 67. z pen. Nosek. Rozhodčí: Zezula. ŽK: 2:2. Diváci: 133.

Strašnov – Ledce 3:1 (1:1)

Branky: 35. a 69. Řehák, 74. Švanda – 28. Smutný. Rozhodčí: Šebela. ŽK: 0:2. Diváci: 77.

Předměřice – Bezno-Sovínky 1:1 (0:1)

Branky: 65. Novotný – 32. M. Podzimek. Rozhodčí: Novák. ŽK: 0:4. ČK: 29. Prýl (B). Diváci: 45.

IV. TŘÍDA

V nejnižší soutěži došlo na střídaní stráží – dosud neporažená rezerva Sportingu narazila, inkasovala ve Zdětíně desítku, a právě vítězné zdětínské béčko vystřídalo fotbalisty z Astonky na čele tabulky. Hvězdou jednoznačného duelu byl domácí Tott, který do sítě boleslavského manšaftu nasypal sedm branek. Béčko Kropáčovy Vrutice doma přetlačilo Skalsko 3:2. Domácí dali rychle dva góly, to ale byl z jejich strany vše. Hosté snížili a ve druhé půli i dokonali obrat. Konfrontace rezervních týmů Krnska a Bezna skončila jednoznačně pro domácí. Krnsko srazilo soupeře 6:0. O branky se rovnoměrně podělili třígóloví střelci Vízek s Horáčkem.

Zdětín B – Sporting MB B 10:1 (4:1)

Branky: 11., 14., 23., 53., 58., 69. a 76. Tott, 59. a 83. z pen. Fabián, 28. Pařízek – 30. Dutý. Rozhodčí: Knížek. ŽK: 0:2. Diváci: 40.

Kropáčova Vrutice B – Skalsko 3:2 (1:2)

Branky: 23. Maier, 71. Havelka, 76. Radil – 11. Krčmář, 18. Pýcha. Rozhodčí: Košina. ŽK: 2:2. Diváci: 30.

Krnsko B – Bezno-Sovínky B 6:0 (2:0)

Branky: 37., 39. a 80. Horáček, 46., 69. a 82. Vízek. Rozhodčí: Diňa. ŽK: 0:1. Diváci: 50.