Zdětín doma zdolal nováčka z Kropáčovy Vrutice těsně 3:2 a udržel neporazitelnost. Hostům chyběl nejlepší střelec soutěže Korec, naopak na domácí straně zapsal dvě trefy Jan Baborák. Rozhodující třetí zdětínská branka byla zapsána jako vlastní gól hostujícího Láhnera. Řepov si poradil s Kostelním Hlavnem 6:3. Hattrickem k výhře přispěl nejlepší střelec domácích Kohout, který má celkem na kontě šest branek. Hosté dohrávali po vyloučení Bůžka v samém závěru o deseti, přesto ještě i v deseti stihli jednou korigovat výsledné skóre. Pokračuje trápení Doubravy, která sice v poločase vedla nad Bělou 1:0, hosté ale ve druhé půli třemi brankami otočili skóre. Domácí Jizeran v závěru jen snížil na konečných 2:3 a zůstává s jedním bodem u dna tabulky. Naopak Bělá je společně se Zdětínem bez porážky a o skóre celé pořadí přeboru vede. Kněžmost doma sestřelil bousovskou rezervu 4:0 a po druhé letošní výhře se dostal do středu tabulky. Poločasové vedení 1:0 domácí po přestávce navýšili na výsledných 4:0, dvěma góly přispěl Ondřej Zajíček. Stále bez bodu jsou Kosořice, které prohrály i čtvrté utkání sezony. Tentokrát nestačily na Březno, na jehož hřišti padly 1:3. Čtvrt hodiny před koncem sice hosté vyrovnali na 1:1, domácí tým ale v závěrečné desetiminutovce dvěma slepenými trefami rozhodl o zisku tří bodů. Ode dna se odlepil nováček z Mukařova, který doma ve druhém poločase otočil nepříznivý vývoj zápasu s Akumou a zdolal boleslavského soupeře 4:1. Hattrickem svému týmu k prvním bodům v přeboru pomohl střídající Sameš. Oba týmy odehrály zápas ve vší slušnosti, nepadla ani jedna karta. Benátecké béčko prohrálo doma s Krnskem 1:3, byť o poločase vedlo. Na straně hostí zaznamenal při obratu skóre dvě trefy Vízek a se šesti brankami se dělí o druhé místo v pořadí střelců.

Zdětín – Kropáčova Vrutice 3:2 (2:0)

Branky: 6. a 27. J. Baborák, 59. vl. Láhner – 50. Novák, 88. Musil. Rozhodčí: Šebela. ŽK: 2:1. Diváci: 120.

Řepov – Kostelní Hlavno 6:3 (3:1)

Branky: 19., 27. a 84. Kohout, 5. Doležal, 54. P. Štěpán, 59. Bonomo – 31. Wágner, 74. Rambousek, 88. Kraus. Rozhodčí: Vrabec. ŽK: 2:3. ČK: 87. J. Bůžek (K). Diváci: 67.

Doubrava – Bělá p. Bez. 2:3 (1:0)

Branky: 30. Odcházel, 88. Nedošetko – 51. Šoóš, 63. Pitloun, 84. Bláha. Rozhodčí: Kubát. ŽK: 3:1. Diváci: 60.

Kněžmost – DBSK B 4:0 (1:0)

Branky: 48. a 80. O. Zajíček, 37. z pen. Beran, 60. Kastner. Rozhodčí: Khol. ŽK: 2:3. Diváci: 80.

Březno – Kosořice 3:1 (1:0)

Branky: 44. Strnad, 83. Pospíšil, 84. z pen. Novotný – 74. Řehoř. Rozhodčí: Hloucal. ŽK: 2:4. Diváci: 85.

Mukařov – Akuma MB 4:1 (0:1)

Branky: 66., 85. a 88. Sameš, 82. Kašing – 12. Krajcigr. Rozhodčí: Švarc. ŽK: 0:0. Diváci: 99.

Benátky n. Jiz. B – Krnsko 1:3 (1:0)

Branky: 20. Chaloupka – 55. a 70. z pen. Vízek, 80. Šesták. Rozhodčí: Chládek. ŽK: 0:2. Diváci: 50.

III. TŘÍDA A

Čejetice se postaraly o nejvyšší skóre víkendu, když doma porazily Katusice 12:2. Domácí vedli už v poločase 7:0 a tucet završili čtvrt hodiny před koncem, teprve potom se dvakrát prosadili hosté. Oba jejich góly vstřelil Bláha, na domácí straně se šesti zásahy blýskl Malák, přičemž stihl zaznamenat čistý hattrick během pěti minut. Čistá padla s Jivinou 1:5. Domácí sice vstřelili úvodní gól duelu, ještě před přestávkou ale hosté otočili. Ve druhé půli potom Jivina přidala další tři branky a zaznamenala jasnou výhru. Boleslavský Sporting porazil doubravskou rezervu vysoko 8:0. Tým z Astonky přitom vedl v poločase jen o gól, ve druhé půli potom přišla smršť sedmi branek. Dvakrát se trefili Javůrek a Jonáš. Nová Ves dala v zápase s Klášterem první gól, potom dvěma brankami otočil hostující Čermák. Klášter přidal po poločase další tři zásahy a domácí už jen upravili na konečných 2:5. Boleslavské SKP znovu potvrdilo povedený start do nové sezony a zůstává jediným stoprocentním týmem. Židněves porazilo jasně 5:1. Na straně domácích proměnil dvě penalty Beran, jediný gól hostí dával nejlepší střelec soutěže Michal Měkota. Rezervní tým Bakova doma zdolal Dlouhou Lhotu 4:3. Hosté ve druhé půli marně dotahovali náskok soupeře a v závěru svým druhým gólem v zápase jen upravil skóre lhotský Kohnhäuser.

Čejetice – Katusice 12:2 (7:0)

Branky: 20., 39., 41., 44., 48. a 66. Malák, 3. a 62. Buryán, 17. Tlášek, 45. Kysela, 60. Jaroš, 76. Polanka – 82. a 87. Bláha. Rozhodčí: Halbich. ŽK: 0:1. Diváci: 50.

Čistá – Jivina 1:5 (1:2)

Branky: 13. Kalina – 25. a 69. J. Kima, 45. Nedoma, 51. Wüst, 76. Šturma. Rozhodčí: Diňa. ŽK: 3:5. Diváci: 82.

Doubrava B – Sporting MB 0:8 (0:1)

Branky: 47. a 48. Javůrek, 58. a 84. Jonáš, 43. Povšík, 55. Volf, 64. Pánek, 72. Zalabák. Rozhodčí: Diňa. ŽK: 2:2. Diváci: 33.

Nová Ves – Klášter 2:5 (1:2)

Branky: 9. Muška, 85. Fanta – 24. a 34. Čermák, 50. Horák, 54. Železný, 75. Rössler. Rozhodčí: Bukvička. ŽK: 3:2. Diváci: 120.

SKP MB – Židněves 5:1 (4:0)

Branky: 40. z pen. a 50. z pen. Beran, 19. Fábry, 33. Gerboc, 35. Gába – 46. M. Měkota. Rozhodčí: Vaňousek. ŽK: 2:2. Diváci: 50.

Bakov n. Jiz. B – Dlouhá Lhota 4:3 (3:1)

Branky: 6. Takač, 21. Kendík, 40. Hozák, 72. Zemanec – 10. a 86. Kohnhäuser, 46. z pen. Šolc. Rozhodčí: Kubát. ŽK: 1:1. Diváci: 55.

Tipsport extraliga: BK Mladá Boleslav - HC Kometa Brno
Bruslaři vyhráli nad Kometou pošesté v řadě

III. TŘÍDA B

Nováček z Kochánek zapsal ve čtvrtém kole první body za výhru 2:0 nad Strašnovem. Díky tomu se odlepil ode dna tabulky. V každém z poločasů vítězného zápasu se domácí prosadili jednou. Struhy připravily první letošní porážku Předměřicím, které zdolaly 1:0. Jediný gól utkání dal už po čtvrthodině domácí kapitán Kopecký. V samém závěru byl na straně Struh vyloučen střídající Matěj Fejér. Naopak hodně vysoké skóre přinesl zápas Bezna s rezervou Horek, domácí prohráli jednoznačně 1:9. Bezno prohrávalo v poločase o sedm gólů, navíc hrálo celou druhou půli v deseti lidech. Čtyřmi brankami se blýskl kapitán hostí Váňa a poskočil do čela pořadí střelců. Jabkenice poprvé v sezoně ztratily, v Pěčicích remizovaly s domácím béčkem 2:2. Alespoň bod navíc hosté zachránili až deset minut před koncem. Rezerva Chotětova doma zdolala Nemyslovice 2:0. Po bezbrankové první půli se domácí prosadili v krátkém rozmezí dvakrát a rozhodli o výhře. V závěru byl ještě po druhé žluté kartě vyloučen nemyslovický Tomáš Mikulec. Ledce šly proti Žerčicím rychle do vedení, hosté ale dokázali vyrovnat a po přestávce slepenými brankami otočili. Domácí tým potom jen snížil na výsledných 2:3.

Kochánky – Strašnov 2:0 (1:0)

Branky: 10. Petrik, 79. Maurer. Rozhodčí: Hloucal. ŽK: 2:2. Diváci: 85.

Struhy – Předměřice 1:0 (1:0)

Branky: 15. Kopecký. Rozhodčí: Pažout. ŽK: 4:2. ČK: 90. M. Fejér (S). Diváci: 50.

Bezno-Sovínky – Horky n. Jiz. B 1:9 (0:7)

Branky: 88. M. Podzimek – 6., 19., 60. a 90. Váňa, 12. a 37. Baisa, 17. Poslt, 35. Popovíč, 45. z pen. Kovalov. Rozhodčí: Zezula. ŽK: 0:1. Diváci: 98.

Pěčice B – Jabkenice 2:2 (1:1)

Branky: 26. Kiceluk, 52. z pen. O. Novák – 33. Kos, 81. Toman. Rozhodčí: Chrastina. ŽK: 2:4. Diváci: 100.

Chotětov B – Nemyslovice 2:0 (0:0)

Branky: 59. Koníček, 68. Scheufler. Rozhodčí: Kožej. ŽK: 2:5. ČK: 89. T. Mikulec (N). Diváci: 44.

Ledce – Žerčice 2:3 (1:1)

Branky: 2. Jan Kaňka, 62. Dobruský – 36. Mulač, 47. Doležal, 48. Tryfonov. Rozhodčí: Chrastina. ŽK: 1:3. Diváci: 120.

IV. TŘÍDA

Rezerva Sportingu i počtvrté vyhrála, tentokrát 5:2 na půdě Skalska. Už po divokém prvním poločase vedli hosté z Boleslavi 4:2, po přestávce svůj další triumf stvrdili jednou trefou. Dvakrát se prosadil kapitán celku z Astonky Vedral, který se sedmi brankami vládne střelcům IV. třídy. Gól zapsal i brankář Sportingu Bílek, který skóroval z pokutového kopu. Penaltu proměnil rovněž gólman rezervního týmu Bezna Stýskal, když v závěru zápasu s béčkem Kropáčovy Vrutice pečetil výhru svého týmu 4:2. Na tři body domácí tým dosáhl po velkém obratu, v půli vedli hosté 2:0, ve druhém dějství ale domácí čtyřmi trefami zvrátili vývoj duelu. Rezerva Zdětína si doma hladce poradila s béčkem Krnska a vyhrála 4:0. Domácí dali v obou poločasech po dvou gólech a v klidu došli pro tři body.

Skalsko – Sporting MB B 2:5 (2:4)

Branky: 23. Turek, 40. Krčmář – 20. a 32. Vedral, 35. Dutý, 42. z pen. Bílek, 54. Pánek. Rozhodčí: Postránecký. ŽK: 0:0. ČK: 39. Povšík (SP). Diváci: 65.

Bezno B – Kropáčova Vrutice B 4:2 (0:2)

Branky: 53. Píša, 55. Bajer, 73. Kornelak, 82. z pen. Stýskal – 28. Slavík, 41. J. Havelka. Rozhodčí: Kamenický. ŽK: 1:1. Diváci: 55.

Zdětín B – Krnsko B 4:0 (2:0)

Branky: 5. a 71. Torda, 30. Miškovský, 54. Jarolím. Rozhodčí: Novák. ŽK: 1:1. Diváci: 65.