Ve skvělé formě pokračuje kapitán Kropáčovy Vrutice Korec. Tentokrát proti Kostelnímu Hlavnu proměnil dvě penalty a významně svému týmu pomohl k remíze 3:3. Jeden z nováčků přeboru se tak drží ve středu tabulky. Nerozhodným výsledkem skončil rovněž duel Kněžmosta s Kosořicemi. O výsledek 2:2 se zasloužili dvougóloví střelci Beran s Malíkem. Hostující Malík vůbec prožil divoký duel, ve druhé půli byl vyloučen. Červenou kartu viděl také kněžmostský Mlynka, oba týmy tak dohrávaly o deseti. Zdětín doma ztratil nadějně rozjetý zápas s Krnskem a prohrál 1:3. Domácí v poločase vedli, hosté po změně stran předvedli velký třígólový obrat. Březno zůstává v čele tabulky přeboru, byť zapsalo druhou letošní porážku. Na vlastním hřišti udolala lídra soutěže Doubrava, která se díky brance v samém závěru radovala ze zisku tří bodů po výhře 3:2. Hostující kapitán Koudelka prožil nešťastné utkání, dal gól do vlastní branky a v koncovce druhé půle byl ještě navíc vyloučen. Řepov přehrál Bělou jasně 6:2. Domácí své poločasové vedení po pauze navýšili na 5:0, až potom hosté dvěma trefami snížili. Poslední slovo měl ale řepovský Cepka, který druhým gólem v zápase stanovil konečné skóre. Mukařov zůstává poslední, zapsal už sedmou porážku této sezony. Na vlastním hřišti nestačil na benáteckou rezervu a padl jasně 2:8. Hostující tým vedl už v poločase 5:0 a dokráčel za jasnou výhrou. Rezerva Bousova doma zdolala Akumu 2:1. Domácí vedli díky dvěma slepeným brankám z první půle, hosté po pauze jen snížili.

Kropáčova Vrutice – Kostelní Hlavno 3:3 (2:1)

Branky: 18. z pen. a 30. z pen. Korec, 68. P. Jarolím – 40. Sůra, 51. Tudoši, 90. J. Bůžek. Rozhodčí: Hloucal. ŽK: 4:7. Diváci: 100.

Kněžmost – Kosořice 2:2 (1:2)

Branky: 9. a 90. z pen. Beran – 14. a 24. Malík. Rozhodčí: Novák. ŽK: 6:3. ČK: 61. Mlynka – 69. Malík. Diváci: 100.

Zdětín – Krnsko 1:3 (1:0)

Branky: 19. z pen. Adášek – 50. Šesták, 60. Firický, 89. Gereš. Rozhodčí: Nejedlý. ŽK: 1:0. Diváci: 70.

Doubrava – Březno 3:2 (2:1)

Branky: 25. P. Koťátko, 45. vl. Koudelka, 90. Koucký – 26. Vrána, 84. Duška. Rozhodčí: Pažout. ŽK: 1:0. ČK: 90. Koudelka (B). Diváci: 75.

Řepov – Bělá p. Bez. 6:2 (2:0)

Branky: 61. a 87. Cepka, 7. Siřínek, 22. z pen. Splídek, 54 Doležal, 64. Kohout – 70. Vild, 80. Rokos. Rozhodčí: Kubát. ŽK: 2:2. Diváci: 50.

Mukařov – Benátky n. Jiz. B 2:8 (0:5)

Branky: 47. Kuntoš, 80. Zavrtal – 2. z pen. Outěřický, 3. Haba, 19. Hakkel, 26. Čech, 30. Váňa, 48. Chaloupka, 65. Špringl, 85. Tkadlčík. Rozhodčí: Kuba. ŽK: 2:2. ČK: 36. Petrus (M). Diváci: 57.

Bělá p. Bez. – Mukařov 1:0 (1:0)

Branky: 27. Vacek, 29. Stejskal – 56. Hlaváček. Rozhodčí: Pažout. ŽK: 4:2. Diváci: 60.

III. TŘÍDA A

Židněves doma nestačila na Jivinu. Hosté vedli už o přestávce 3:0. Domácí potom sice snížili, navíc po vyloučení hostujícího Novotného hráli proti deseti, ale další gól nepřidali. Naopak na straně oslabených hostů skóroval na konečných 4:1 pro Jivinu Nedvěd, který dal, stejně jako jeho spoluhráč Šturma, dva góly. Čistá doma nakonec hladce přehrála Novou Ves. Domácí v poločase ztráceli 0:1, ovšem po přestávce pěti góly zápas otočili. Dvakrát se trefili Miroslav Jíra s Maršíkem. Dlouhá Lhota přehrála Katusice 4:1. Domácí získali tři body díky Tylovi, který po změně stran nastřílel hattrick a vyrovnané skóre zlomil ve prospěch Lhoty. Rezerva Doubravy zdolala Čejetice 3:1. Dva góly vstřelil za domácí tým Michal Košek, na straně Čejetic si vlastní branku dal střídající Miroslav Košek. SKP v boleslavském derby proti Sportingu potvrdilo fantastickou formu a po výsledku 2:1 si připsalo osmou výhru v osmém zápase sezony. Domácí vedli u koupaliště prakticky celou druhou půli o dva góly, mužstvo z Astonky alespoň snížilo až v samém závěru. Bakovská rezerva si doma poradila s Klášterem 4:2. Hostům nepomohly ani dva zásahy Železného, navíc dostal červenou kartu Kysela.

Židněves – Jivina 1:4 (0:3)

Branky: 50. M. Měkota – 2. a 32. Šturma, 5. a 77. Nedvěd. Rozhodčí: Chládek. ŽK: 2:4. ČK: 66. Novotný (J). Diváci: 54.

Čistá – Nová Ves 5:1 (0:1)

Branky: 53. a 88. Maršík, 60. a 82. M. Jíra, 56. D. Novák – 34. z pen. Proc. Rozhodčí: Chrastina. ŽK: 1:5. Diváci: 101.

Dlouhá Lhota – Katusice 4:1 (1:1)

Branky: 48., 59. a 66. Tyl, 4. z pen. Šolc – 35. Bláha. Rozhodčí: Diňa. ŽK: 1:5. Diváci: 40.

Doubrava B – Čejetice 3:1 (1:1)

Branky: 24. a 68. Mich. Košek, 61. vl. Mir. Košek – 38. Horáček. Rozhodčí: Švarc. ŽK: 3:2. Diváci: 44.

SKP MB – Sporting MB 2:1 (1:0)

Branky: 28. z pen. Beran, 51. Gába – 86. Štolovský. Rozhodčí: Vyhnanovský. ŽK: 1:1. Diváci: 80.

Bakov n. Jiz. B – Klášter n. Jiz. 4:2 (2:1)

Branky: 15. Vitmajer, 31. Kendík, 49. Cecava, 61. Říha – 34. a 85. Železný. Rozhodčí: Košina. ŽK: 2:3. ČK: Kysela (K). Diváci: 150.

III. TŘÍDA B

Bezno přehrálo Strašnov 3:0. Bezbrankový stav vydržel celou hodinu, poté ale domácí třemi brankami během dvaceti minut zlomili vývoj duelu na svou stranu. V utkání Struh a Nemyslovic se skóre přelévalo ze strany na stranu. Domácí po čtvrthodině vedli o dva góly, hosté ještě do přestávky otočili. Na konečných 3:3 dokázaly Struhy srovnat až v posledních minutách druhé půle. Béčko Horek prohrálo s Žerčicemi 2:3. Hosté se ve druhé půli dostali do dvougólového trháku a domácí tým jen snížil na rozdíl jedné branky. Horkám se tak o kousek vzdálilo čelo tabulky. Rezervní tým Pěčic doma skolil nováčka z Kochánek 4:2. Hattrickem řídil výhru nad posledním týmem soutěže Kiceluk. Na čele je po výhře 5:1 nad ledeckými fotbalisty B tým Chotětova. V poločase se hrálo 1:1, domácí o nakonec vysoké výhře rozhodli po změně stran. Dvakrát se trefil střídající Potůček. Předměřice v souboji dvou mužstev ze špičky přetlačily Jabkenice 2:1. Jako první sice skórovali hosté, domácí ale dokázali vývoj zápasu zvrátit. V závěru byl navíc vyloučen jabkenický Konečný.

Bezno-Sovínky – Strašnov 3:0 (0:0)

Branky: 61. J. Hötzel, 66. Möbius, 81. Stýskal. Rozhodčí: Zezula. ŽK: 1:3. Diváci: 46.

Struhy – Nemyslovice 3:3 (2:3)

Branky: 10. Volkman, 15. P. Henzl, 84. Konopka – 23. M. Štípek, 35. Šámal, 37. Zeyval. Rozhodčí: Halbich. ŽK: 0:1. Diváci: 50.

Horky n. Jiz. B – Žerčice 2:3 (0:1)

Branky: 46. vl. Kinzl, 78. Jandík – 39. Hanák, 59. Bucek, 72. Doležal. Rozhodčí: Vrabec. ŽK: 2:3. Diváci: 66.

Pěčice B – Kochánky 4:2 (3:1)

Branky: 19., 40. a 73. Kiceluk, 27. Novák – 5. Litera, 46. Pecka. Rozhodčí: Janda. ŽK: 0:0. Diváci: 50.

Chotětov B – Ledce 5:1 (1:1)

Branky: 77. a 79. Potůček, 31. Buryán, 47. T. Scheufler, 73. Pečenka – 15. Fuksa. Rozhodčí: Hloucal. ŽK: 1:2. Diváci: 30.

Předměřice – Jabkenice 2:1 (1:1)

Branky: 33. Uher, 66. V. Práger – 15. Varvarynets. Rozhodčí: Vrabec. ŽK: 2:4. ČK: 83. Konečný (J). Diváci: 102.

IV. TŘÍDA

Rezerva Sportingu vedla nad béčkem Krnska o poločase 2:1, přesto ale nakonec padla 3:4. Domácímu týmu nepomohly ani dvě trefy Brdičky. Sporting se tak propadl na třetí místo tabulky, předskočilo ho rezervní mužstvo Bezna. To vyhrálo na hřišti Skalska díky rychlému obratu v závěru první půle 2:1. Skalsko je poslední. Tabulku vede B tým Zdětína, který doma rozstřílel rezervu Kropáčovy Vrutice jasně 8:3. Hattrickem se na osmigólové nadílce podílel Tott.

Sporting MB B – Krnsko B 3:4 (2:1)

Branky: 41. a 75. Brdička, 35. Baev – 29. Soumar, 55. Horna, 60. Pelc, 69. Novotný. Rozhodčí: Šebela. ŽK: 0:1. Diváci: 15.

Skalsko – Bezno-Sovínky B 1:2 (1:2)

Branky: 37. Pýcha – 40. Růžička, 44. Leuciuc. Rozhodčí: Kamenický. ŽK: 1:3. Diváci: 66.

Zdětín B – Kropáčova Vrutice B 8:3 (6:1)

Branky: 18., 23. a 33. Tott, 11. a 41. Feri, 42. Votruba, 63. Fabián, 89. Budínský – 22. Vaněk, 47. Obrázek, 83. Juracsko. Rozhodčí: Chrastina. ŽK: 1:2. Diváci: 50.