Strašnov do posledního utkání před nucenou pauzou nevstoupil vůbec dobře a po dvou gólech klášterského kapitána Železného prohrával po dvaceti minutách 0:2. „Začátek zápasu nás nenašel v optimální formě, asi jsme se nepřipravili úplně dobře a trochu jsme to podcenili. Nebyly to asi ani tolik naše chyby, spíš náš brankář podcenil dva balony, ale to se stává,“ vracel se Řehák k první půli nedělního duelu.

Domácí tým se ale do druhé půle dokázal namotivovat a předvedl zlepšený výkon. Větší bojovnost byla po zásluze odměněna kontaktním gólem. „Z ojedinělé šance jsme dali na 1:2. Někdo mi to krásně nachystal skoro do prázdné brány,“ popsal Štěpán Řehák svůj první výrazný moment.

Další přišel hned tři minuty nato, tentokrát to však byla asistence. Hosté kopali roh, ve velkém počtu se nahrnuli dopředu a nezajistili si záda. Řehák zůstal vepředu se spoluhráčem Archmanem proti dvěma obráncům Kláštera, získali odražený míč a prvně jmenovaný ho po úniku předložil svému spoluhráči do jasné šance. Bylo vyrovnáno.

Nejkrásnější moment pro domácího hrdinu přišel v 78. minutě. „Šel krásný centr, já to z jedné trefil levačkou z vápna pod břevno, to byl neskutečný gól,“ zavzpomínala strašnovská devítka na nakonec rozhodující a vítězný zásah.

Hosté pak ve snaze zvrátit nepříznivé skóre vrhli síly do útoku a nechávali mezírky v obraně. Jednu z nich využil opět produktivní Štěpán Řehák, z brejku završil hattrick a stanovil konečné skóre 4:2 pro Strašnov.