FOTBAL V KRAJI

PÁTEK

• Fortuna ČFL: 17:00 Příbram B – Štěchovice, Králův Dvůr – SK Rakovník.

• Ondrášovka KP: 17:30 Nespeky – Kosoř.

• Sport invest I. A: 17:30 Doksy – Podlesí.

SOBOTA

• Fortuna ČFL: 10:15 Benešov – Slavia Praha B, 17:00 Velvary – Bohemians Praha 1905 B.

• Fortuna divize: 10:15 Kladno – Česká Lípa, Tn Rakovník – Aritma Praha, Kutná Hora – Nymburk, Libiš – Kolín, 10:30 Hořovicko – Přeštice, 17:00 Beroun – Klatovy, Český Brod – Neratovice, Dobříš – Chomutov, Ostrá – Čáslav.

• Ondrášovka KP: 10:15 Hřebeč – Hvozdnice, Klíčany – Boh. Poděbrady, 17:00 Kosmonosy – Poříčí n. S., Tuchlovice – Velim, Dobrovice – Vlašim B.

• Sport invest I. A: 10:15 Čelákovice – Rejšice, 17:00 Libušín – Mníšek, Nelahozeves – Velká Dobrá, Votice – Vestec, Tochovice – Zdice, Klecany – Sp. Příbram, Hlízov – Pš. Mělník, Dolní Bousov – Luštěnice, Průhonice – FC Mělník, Záryby – Jesenice.

• Fumby I. B: 10:15 Rudná – Unhošť, Kralupy – Libčice, Stará Boleslav – Hovorčovice, Vyžlovka – Zruč n. S., Kunice – Jevany, Tlustice – Daleké Dušníky, 17:00 Družec – Slaný B, Vinařice – Klobuky, Velké Přítočno – Lány, Vysoká – Byšice, Milovice – Úvaly, Pátek – Městec Králové, Tři Dvory – Sadská, Sázava – Senohraby, Říčany – Zvole, Teplýšovice – Jílové, Kondrac – Mnichovice, Loděnice – Králův Dvůr B, Lety – Nová Ves p. Pl., Jinočany – Petrovice.

NEDĚLE

• Fortuna ČFL: 17:00 Hostouň – Písek.

• Fortuna divize: 17:00 Poříčany – Trutnov, Benátky n. J. – Hlinsko.

• Ondrášovka KP: 17:00 Lhota – Komárov, Lysá n. L. – Nové Strašecí.

• Sport invest I. A: 10:15 SK Rakovník B – Chlumec, 17:00 Sedlec-Prčice – Jíloviště, Sokoleč – Divišov, Český Brod B – Pěčice, Čáslav B – Mnichovo Hradiště.

• Fumby I. B: 10:15 Ostrá B – Vrdy, 15:00 Olbramovice – Miřetice, 17:00 Braškov – Zavidov, Lubná – Hostouň B, Jedomělice – Tn Rakovník B, Škvorec – Chotětov, Holubice – Bakov n. J., Kosmonosy – Lužec, Pečky – Kněžice, Semice – Bílé Podolí, Suchdol – Sn Poděbrady, Býchory – Liblice, Cerhovice – Milín, Černolice – Dobříš B, Sedlčany B – Rožmitál p. Tř.

FOTBAL NA OKRESE

SOBOTA

Okresní přebor: 10:30 Krnsko – Bělá, 17:00 Akuma – Březno, Kosořice – Benátky B, Kněžmost – Doubrava, Kropáčova Vrutice – Řepov.

III. třída A: 15:00 Židněves – Čistá, 17:00 Jivina – Čejetice, Dlouhá Lhota – SKP.

III. třída B: 17:00 Jabkenice – Ledce, Bezno – Chotětov B, Horky B – Struhy.

NEDĚLE

Okresní přebor: 16:00 Kostelní Hlavno – Mukařov, 17:00 DBSK B – Zdětín.

III. třída A: 15:00 Klášter – Sporting, 17:00 Katusice – Nová Ves, Bakov B – Doubrava B.

III. třída B: 17:00 Předměřice – Pěčice B, Žerčice – Kochánky, Strašnov – Nemyslovice.

IV. třída: 17:00 Bezno B – Skalsko, Kropáčova Vrutice B – Zdětín, Krnsko B – Sporting B.

Okresní disciplinární komise

Zastavení závodní činnosti:

1 utkání: Miroslav Socha (Kropáčova Vrutice), Marcel Krejza, Michal Petrus (oba Mukařov), Václav Kohout (Řepov), Marek Schöft (Jivina), Josef Horna (Krnsko B).

2 utkání: Michal Nekola (Akuma), Jiří Drudík (Nová Ves), Vojtěch Horáček (Čejetice), Robert Bobik (Židněves), Josef Gajdoš (Kochánky).

3 utkání: Marek Maršík (+1000 Kč pokuta, trenér Čistá).

4 utkání: Jakub Špetlík (Kněžmost).