Kam v kraji za fotbalem

SOBOTA

• Fortuna ČFL: 10:15 Benešov – Převýšov, 13:00 Velvary – Dobrovice.

• Fortuna divize: 10:15 Tn Rakovník – Meteor Praha, Libiš – Brandýs n. L., 10:30 Nymburk – Chomutov, Hostouň – Motorlet Praha, 13:30 Horky n. J. – Benátky n. J., 14:00 Ostrá – Souš, 17:00 Dobříš – Čížová, Hořovicko – Sedlčany, Český Brod – Vysoké Mýto.

• Ondrášovka KP: 10:15 Hřebeč – Kutná Hora, Klíčany – Hvozdnice.

• Sport invest I. A: 10:00 Průhonice – Mníšek p. Br., Jíloviště – Velká Dobrá, 10:15 Čelákovice – Kosmonosy, 10:30 Petrovice – Doksy, 13:00 Čáslav B – Pš. Mělník, 13:30 Tochovice – Klecany, Divišov – Záryby, 14:00 Kosoř – Podlesí, Mn. Hradiště – Vlašim B, Lysá n. L. – Pěčice, 17:00 Vestec – Nelahozeves, Jílové – Cerhovice, Dolní Bousov – Úvaly, Luštěnice – Rejšice.

• Prodiet I. B: 10:00 Loděnice – Králův Dvůr B, 10:15 Vojkovice – Dobrovice B, FC Mělník – Chotětov, Milín – Zdice, 10:30 Sadská – Uhlířské Janovice, 13:00 Holubice – Libčice, 13:30 Lišany – Družec, Hlízov – Liblice, 14:00 Vysoká – Bakov n. J., Sázava – Pátek, 15:00 Loučeň – Bílé Podolí, 15:30 Jesenice – Kunice, 17:00 Jedomělice – Slaný B, Jevany – Zvole, Říčany – Struhařov, Neveklov – Vyžlovka, Kondrac – Miřetice, Teplýšovice – Mnichovice, Černolice – Daleké Dušníky .

NEDĚLE

• Ondrášovka KP: 17:00 Poříčany – Nové Strašecí, Vykáň – Poděbrady, Nespeky – Slaný, Libušín – Lhota, Tuchlovice – Poříčí, Sp. Příbram – Velim.

• Prodiet I. B: 10:15 SK Rakovník B – Hostouň B, 17:00 Vraný – Unhošť, Braškov – Klobuky, St. Boleslav – Ostrá B, Milovice – Byšice, Zruč n. S. – Pečky, Sokoleč – Vrdy, Škvorec – Městec Králové, Hořovicko B – Choteč, Rožmitál p. Tř. – Rudná, Lety – Dobříš B, Nový Knín – Chlumec.

Kam v okrese za fotbalem

SOBOTA

• OP: 13.30 Dlouhá Lhota – Zdětín, Akuma – Březno, Kosořice – Kněžmost, Řepov – Krnsko, DBSK B – Kostelní Hlavno, Doubrava – Čejetice.

• III. třída: 17.00 Klášter – Nová Ves, Čistá – Branžež, Bakov B – Strašnov, Jivina – Mukařov, SKP Mladá Boleslav – Židněves, Horky B – Pěčice B, Jabkenice – Nemyslovice, Ledce – Žerčice, Kropáčova Vrutice – Chotětov B, Bezno – Předměřice.

• IV. třída: 10.30 Kropáčova Vrutice B – Zdětín B.

NEDĚLE

• III. třída: 17.00 Katusice – Sporting Mladá Boleslav, Luštěnice B – Struhy.