Kam v kraji za fotbalem

SOBOTA

• Fortuna divize: 10:15 Kladno – Tn Rakovník, Libiš – Meteor, Brandýs – Motorlet, Neratovice – Souš, Kolín – V. Hamry, 17:00 Hořovicko – Dobříš.

• Ondrášovka KP: 10:15 Hřebeč – Nespeky, Klíčany – N. Strašecí, 10:30 Sp. Příbram – K. Hora, 17:00 Libušín – Vykáň, Tuchlovice – Poříčany, Hvozdnice – Poděbrady, Poříčí – Lhota.

• Sport invest I. A: 10:15 Čelákovice – Č. Brod B, 10:30 Velká Dobrá – Cerhovice, 16:30 Vlašim B – Rejšice, 17:00 Vestec – Votice, Kosoř – Nelahozeves, Jíloviště – Doksy, Divišov – Luštěnice, D. Bousov – Čáslav B, Lysá n. L. – Pš. Mělník, Pěčice – Semice.

• Prodiet I. B: 10:00 Loděnice – N. Knín, 10:15 FC Mělník – Dobrovice B, Kunice – Mnichovice, 10:30 Rožmitál – Milín, 17:00 Lány – Vraný, Klobuky – Unhošť, Vojkovice – Milovice (hř. Veltrusy), Vysoká – St. Boleslav, Chotětov – Ostrá B, Bakov – Lužec, Libčice – Byšice, Zruč – Škvorec, Loučeň – Sokoleč, Sadská – Pečky, Liblice – Vrdy, B. Podolí – M. Králové, Neveklov – Sedlčany B, Říčany – Teplýšovice, Jesenice – Kondrac, Jevany – Vyžlovka, Zvole – Miřetice, Černolice – Rudná, Lety – D. Dušníky, Choteč – Chlumec, Kr. Dvůr B – Zdice.

NEDĚLE

• Fortuna ČFL: 17:00 Zápy – K. Vary.

• Fortuna divize: 17:00 Sedlčany – Doubravka, Nymburk – Hostouň, Čáslav – Vysoké Mýto, Benátky – Trutnov.

• Ondrášovka KP: 17:00

Velim – Slaný.

• Sport invest I. A: 10:30 Podlesí – Komárov, 17:00 Tochovice – Jílové, Průhonice – Petrovice, Mníšek – Klecany, Mn. Hradiště – Záryby, Úvaly – Kosmonosy.

• Prodiet I. B: 10:15 SK Rakovník B – Lišany, 14:00 Tn Rakovník B – Družec, 15:00 Struhařov – Sedlec-Prčice, Hořovicko B – Dobříš B, 17:00 Braškov – Jedomělice, Zavidov – Vinařice, Hostouň B – Slaný B, Hlízov – Sázava, Uhl. Janovice – Pátek.

Kam za okresním fotbalem

SOBOTA

• Okresní přebor: 10.30 Krnsko – Kosmonosy B, 17.00 Dlouhá Lhota – Bělá pod Bezdězem, Řepov – Kosořice, Doubrava – Zdětín, Čejetice – Březno, Kostelní Hlavno – Kněžmost.

• III. třída A: 15.00 Židněves – Klášter, 17.00 Sporting Mladá Boleslav – Strašnov, Jivina – Bakov B.

• III. třída B: 17.00 Kropáčova Vrutice – Ledce, Bezno – Jabkenice, Struhy – Žerčice.

Divize žen: 13.30 DFK Mnichovo Hradiště – Dobré Pole (hřiště Jivina)

NEDĚLE

• Okresní přebor: 17.00 DBSK B – Akuma Mladá Boleslav.

• III. třída A: 14.00 Nová Ves – Katusice, 15.00 SKP Mladá Boleslav – Čistá, Mukařov – Branžež.

• III. třída B: 14.00 Pěčice B – Luštěnice B, 15.00 Chotěov B – Nemyslovice, 17.00 Předměřice – Horky B.

• IV. třída: 15.00 Sporting Mladá Boleslav B – Zdětín B, Bezno B – Skalsko.