Kam v kraji za fotbalem

SOBOTA

• FORTUNA:LIGA: 17:00 Ml. Boleslav – Zlín.

• Fortuna ČFL: 10:15 Benešov – Vltavín, 10:30 Králův Dvůr – Domažlice, 17:00 Dobrovice – Litoměřicko, Velvary – Zápy.

• Fortuna divize: 10:15 Zbuzany – Libiš, Tn Rakovník – Ostrov, 17:00 Dobříš – Admira Praha, Beroun – Jindřichův Hradec, Ostrá – Nymburk.

• Ondrášovka KP: 10:15 Vykáň – Tuchlovice, K. Hora – Klíčany, 17:00 Nespeky – Libušín, Slaný – Poříčí n. S., Poděbrady – Velim, N. Strašecí – Hvozdnice.

• Sport invest I. A: 10:30 Komárov – Mníšek, Rejšice – Úvaly, Luštěnice – Čelákovice, 17:00 Klecany – Vestec, Doksy – V. Dobrá, Nelahozeves – Jíloviště, Jílové – Průhonice, Votice – Tochovice, Kosmonosy – Divišov, Pš. Mělník – Pěčice, Záryby – Lysá n. L., D. Bousov – Č. Brod B.

• Prodiet I. B: 10:15 St. Boleslav – FC Mělník, Vyžlovka – Zvole, Rudná – Dal. Dušníky, 17:00 Družec – Hostouň B, Vinařice – Tn Rakovník B, Milovice – Holubice, Byšice – Vojkovice, Lužec – Libčice, Sázava – Sadská, Vrdy – B. Podolí, Kondrac – Jevany, Teplýšovice – Jesenice, Mnichovice – Struhařov, Chlumec – Kr. Dvůr B, Lety – Choteč, N. Knín – Hořovicko B.

NEDĚLE

• F:NL: 17:00 Vlašim – Vítkovice.

• Fortuna ČFL: 17:00 Štěchovice – Ústí n. O.

• Fortuna divize: 17:00 SK Rakovník – Sedlčany, Hostouň – Kladno.

• Ondrášovka KP: 17:00 Poříčany – Sp. Příbram.

• Sport invest I. A: 17:00 Cerhovice – Podlesí, Petrovice – Kosoř, Semice – Vlašim B, Čáslav B – Mn. Hradiště.

• Prodiet I. B: 10:15 Ostrá B – Bakov n. J., Pátek – Liblice, 17:00 Lišany – Zavidov, Jedomělice – SK Rakovník B, Vraný – Braškov, Unhošť – Lány, Slaný B – Klobuky, Dobrovice B – Chotětov, Pečky – Uhl. Janovice, Sokoleč – Hlízov, Škvorec – Loučeň, Městec Králové – Zruč n. S., Miřetice – Kunice, Sedlčany B – Říčany, Sedlec-Prčice – Neveklov, Zdice – Rožmitál p. Tř., Dobříš B – Černolice, Milín – Loděnice.

Kam za okresním fotbalem

SOBOTA

• Okresní přebor: 17.00 Kněžmost – Krnsko, Zdětín – Čejetice, Bělá – Řepov.

• III. třída A: 10.30 Branžež – Sporting, 17.00 Čistá – Židněves.

• III. třída B: 17.00 Nemyslovice – Struhy, Horky B – Chotětov B, Jabkenice – Předměřice.

NEDĚLE

• Okresní přebor: 15.00 Březno – Kostelní Hlavno, 17.00 Akuma – Doubrava, Kosořice – DBSK B, Kosmonosy B – Dlouhá Lhota.

• III. třída A: 15.00 Klášter – Mukařov, 17.00 Bakov B – SKP, Katusice – Jivina, Strašnov – Nová Ves.

• III. třída B: 17.00 Ledce – Bezno, Luštěnice B – Kropáčova Vrutice, Žerčice – Pěčice B

• IV. třída: 17.00 Skalsko – Doubrava B, Zdětín B – Kropáčova Vrutice B.