Zajímavý trojzápas se hrál v Turnově, kde se kromě domácích představil také Mnichovohradišťský SK a Dolní Chabry vedené z lavičky Vladimírem Šmicerem. Hradiště, které mělo původně celý podnik hostit, v prvním zápase šťastně zvítězilo nad domácím celkem 2:1. Už v první minutě zápasu hosté inkasovali, ale ještě do přestávky dokázali srovnat Radačovkého zásluhou. Nakonec těsně před koncem využil chybu domácího brankáře Šosvald a rozhodl o výhře MSK. Ten vyhrál nakonec i druhý zápas, když Dolní Chabry přehrál 2:0. O obě branky se postaral Jakub Radačovský. Jedinou kaňkou sobotního dne bylo zranění Vladimíra Majdla.

Po loňském prvním ročníku turnaje Nových Vsí, který hostila ta mladoboleslavská, se konal o víkendu jeho druhý díl tentokrát na Kolínsku. Kromě domácích a Ranky se zúčastnily stejně jako v loňském roce ještě Novoveští z Jablonecka a Mělnicka. Vítězem se stali nakonec domácí, před hosty z Jablonce a třetí Rankou, přičemž všechny tři celky měly stejný počet bodů a rozhodovalo tak skóre. Nová Ves od Kralup nad Vltavou skončila poslední bez bodového zisku.

Kosmonosy si pozvaly k přípravnému zápasu tým Přepeř a s favoritem držely krok. V poločase byl stav zápasu vyrovnaný 1:1, když se za domácí prosadil ex-ligista Tomáš Fabián. Po přestávce hosté ještě jeden gól přidali, a nakonec vyhráli těsně 2:1. V Kosmonosích pak zavládla radost také po losu prvního kola českého poháru. V něm 11. srpna přivítají na svém hřišti legendární, v současné době druholigovou, Duklu Praha.

Zajímavé měření sil si naordinovaly také celky z krajských soutěží. Dolnobousovský SK doma podlehl Jičínu po zajímavé přestřelce 3:5, Dobrovice pak doma zdolala Polaban Nymburk 4:2.

Za hranice okresu si zajel boleslavský Sporting a od Mácháče ze Starých Splavů se vracel s porážkou 0:4. Nemyslovice doma podlehly Katusicím 1:3.