Sedmé kolo přineslo změnu na čele okresního přeboru. Doposud vedoucí boleslavská Akuma totiž doma podlehla Kněžmostu a kvůli vyrovnanosti tabulky se propadla až na pátou příčku, když ji přeskočil i její sobotní přemožitel.

A to přitom vedla od deváté minuty po trefě Jiřího Böhma. Kněžmost, který se po debaklu 1:7 v Krnsku oklepal v minulém kole podobně vysokou výhrou na úkor Bousova, ale ještě do poločasu vyrovnal Čečelským a po změně stran zápas dvěma góly dokonale otočil.

Akumu na prvním místě v tabulce nahradil Řepov, který vyhrál 4:0 v Krnsku. Do vedení poslal hosty v šesté minutě Václav Kohout, který se jako první trefil i ve druhém poločase. Na jeho dvě trefy pak ještě navázal stejným kouskem Siřínek, a Řepov si tak z pod viaduktu odvezl pohodlné vítězství.

Druhá je se ziskem také šestnácti bodů ale horším skóre rezerva Benátek. Ta si v neděli pohrála jako kočka s myší na domácí půdě s posledním Mukařovem, když mu nasázela sedmičku, aniž by sama, byť jedinkrát inkasovala. O sedm gólů se postaralo trio střelců – hattrick dal Plichta, po dvou gólech přidali Došlý a Tott.

Třetí místo patří Bělé pod Bezdězem, která potvrdila roli favorita proti Zdětínu, když se na výhře 4:1 podílel hattrickem záložník Pitloun.

Doubrava remizovala doma s Kostelním Hlavnem. To přišlo o výhru v poslední minutě po gólu Jiřího Koťátka na 2:2. O šest minut předtím navíc přišlo Hlavno i o vyloučeného Tudošiho, který po druhé žluté kartě ještě stihl vyplísnit rozhodčího Hloucala.

Velké drama do poslední minuty bylo k vidění také ve Březně. Tady byl těsně před koncem stav zápasu s Kosořicemi vyrovnaný 2:2, ale dělbu bodů odmítl ve druhé minutě nastavení hostující Filip Vocásek.

Stejný výsledek, tedy 2:3, byl k vidění také v zápase bousovského béčka s Kropáčovou Vruticí. Domácí vedli po poločase 2:0, pak ale sklapla Csaplárova past. Vrutice to navíc stihla během tří minut. V rozmezí 52. a 55. minuty se totiž postupně trefili Kiss, Holub a Karásek a bylo vymalováno.

7. kolo: Krnsko – Řepov 0:4 (6. a 54. Kohout, 61. a 77. Siřínek), Doubrava – Kostelní Hlavno 2:2 (73. J. Nedošetko, 90. J. Koťátko – 65. J. Bůžek, 78. Wágner), Bělá – Zdětín 4:1 (2., 61. a 80. Pitloun, 11. Řehořek – 60. Krýda), Akuma – Kněžmost 1:3 (9. Böhm – 18. Čečelský, 60. O. Zajíček, 68. Šosvald), Březno – Kosořice 2:3 (56. Svoboda, 83. Strnad – 52. Mudroch, 62. Herink, 90.+2 Vocásek), DBSK B – Kropáčova Vrutice 2:3 (31. Folprecht, 45. Stejskal – 52. Kiss, 53. Holub, 55. Karásek), Benátky B – Mukařov 7:0 (14., 37. a 55. Plichta, 35. a 70. Došlý, 77. a 85. Tott).


Načítám tabulku ...