V předposledním podzimním kole okresního přeboru se nezrodila ani jedná remíza. Ve třech případech se radoval domácí tým, čtyřikrát pak tři body odváželi hosté. Hned čtyři brankáři si pak zapsali do statistik vychytanou nulu.

Oba vedoucí celky nezaváhaly, byť Řepov se doma na výhru nad Kosořicemi 2:1 pořádně nadřel. Po bezbrankovém poločase šli do vedení domácí, hosté vyrovnali po hodině hry z penalty. O plném bodovém zisku pro domácího favorita rozhodl až čtyři minuty před koncem Václav Kohout.

Béčko Benátek si pro výhru v Kropáčově Vrutici dokráčelo pohodlnější cestou. Od 10. minuty vedlo po trefě Outěřického, další tři branky pak přidalo po změně stran.

Fotbalová I. A třída: Pěčice - Rejšice.
Rejšice slaví po přestřelce v Bousově první letošní bod

Hodně vypjatý a zajímavý zápas z vrchních pater tabulky se hrál na Sahaře, kam přijela Bělá. Domácí vedli po první půli 2:1, jenže hned po přestávce viděl druhou žlutou kartu Antonín Beran a domácí šli do deseti. Hosté během dvou minut mezi 55. a 57. minutou zápas otočili a sedm minut před koncem ještě přidal pojistku Riess. Domácí se nevzdali a s úderem devadesáté minuty se ještě dostali na kontakt po gólu Krále. Ve zbytku zápasu však už stihli jenom inkasovat druhou červenou kartu, když kapitán Jan Hanzlík měl podle zápisu chytit za flígr Adama Řehořka.

Doma se radovalo Krnsko, které 4:0 porazilo Doubravu, a to i přes fakt, že od 39. minuty hrálo také o deseti, neboť ve 39. minutě viděl červenou kartu Matěj Novotný. Hvězdou zápasu byl opět Václav Vízek, který zaznamenal hattrick.

Kostelní Hlavno vyhrálo 2:0 ve Zdětíně, Březno 5:0 na hřišti béčka Dolnobousovského SK a Kněžmost si poradil s posledním Mukařovem 3:0.

OKRESNÍ PŘEBOR

12. kolo: Krnsko – Doubrava 4:0 (17., 63., 80. Vízek, 37. Firický), Kropáčova Vrutice – Benátky B 0:4 (10. Outěřický, 59. Plichta, 76. Bohdan, 88. Vydra), Zdětín – Kostelní Hlavno 0:2 (26. J. Bůžek, 87. Rut), Řepov – Kosořice 2:1 (52. Holčapek, 86. Kohout – 60. Řehák), Akuma – Bělá 3:4 (6. Blažek, 26. Böhm, 90. Král – 16. vlastní, 57. J. Toman, 59. Hodboď, 83. Riess), Kněžmost – Mukařov 3:0 (5. Soukup, 64. Šrytr, 78. Rychtr), DBSK B – Březno 0:5 (2., 73. a 79. Strnad, 10. Svoboda, 19. Novotný).