III. TŘÍDA A

Branžež prohrála i sedmnácté utkání letošní sezony, jako jediný tým okresních soutěží zůstává stále bez bodů a také už inkasovala přes sto branek. Tentokrát prohrála doma s Židněvsí 2:5. Výhru hostujícího týmu řídil třemi góly Martin Hanč. Hosté zaznamenali své góly až v závěru zápasu, přičemž druhý byl dokonce vlastní. Boleslavský Sporting doma ztratil body, když pouze remizoval s Novou Vsí 1:1. Po bezbrankové první půli se do vedení dostali hosté, domácí tým dokázal vyrovnat. Další góly už nepadly, a utkání, v němž nepadla žádná žlutá karta, tak skončilo nerozhodně. Jivina zvítězila v souboji tabulkových sousedů na hřišti Čisté 3:0. Hostující tým vedl už v poločase o dva góly, výsledek potom potvrdila branka v samém závěru utkání. Jivina díky třem bodům stáhla náskok Čisté, na kterou už ztrácí jen jeden bod. Velmi zajímavý zápas odehrál Klášter s boleslavským SKP. První poločas skončil 0:1, prosadil se jen kapitán hostí Tomáš Zajíček. Zároveň byl ale vyloučen jeho spoluhráč Pawel Bienko, čehož domácí po změně stran využili. Ve druhém poločase nastřílel Klášter šest gólů a nakonec vyhrál 6:3. Dvakrát se na straně domácích trefili Milan Adášek a kapitán Josef Železný. Bakov doma podlehl Katusicím 1:2 a má před nimi v tabulce už jen jednobodový náskok. Domácí se rychle dostali do vedení, hosté ale těsně před přestávkou vyrovnali a v posledních minutách druhé půle převrátili zápas ve svůj prospěch. Vedoucí Mukařov vydoloval další tříbodový výsledek na hřišti Strašnova až ve druhém poločase. První půle skončila bez branek, nerozhodný stav potom hosté zlomili až po hodině hry. Mukařov nakonec vyhrál 2:0 a tabulku soutěže vede o deset bodů.

Branžež – Židněves 2:5 (0:2)

Branky: 80. Jurica, 88. Herman vl. – 14., 55. a 60. Hanč, 5.M. Měkota, 49. Hendrych. Rozhodčí: Hloucal. ŽK: 1:0. Diváci: 15.

Sporting MB – Nová Ves 1:1 (0:0)

Branky: 63. Dutý – 48. V. Krompaský. Rozhodčí: Pažout. ŽK: 0:0. Diváci: 50.

Čistá – Jivina 0:3 (0:2)

Branky: 10. Šturma, 45. Nedvěd, 87. Špringl. Rozhodčí: Chládek. ŽK: 1:0. Diváci: 55.

Klášter – SKP MB 6:3 (0:1)

Branky: 47. a 56. Adášek, 68. a 77. Železný, 46. Studničný, 81. Havlík – 39. Zajíček, 75. Ryhel, 89. Fábry. Rozhodčí: Švarc. ŽK: 1:2. ČK: 31. Bienko (S). Diváci: 77.

Bakov B – Katusice 1:2 (1:1)

Branky: 9. Frelich – 45. Salaquarda, 88. Kvajsar. Rozhodčí: Chládek. ŽK: 0:1. Diváci: 60.

Strašnov – Mukařov 0:2 (0:0)

Branky: 64. Mačák, 80. Kučera. Rozhodčí: Chrastina. ŽK: 1:3. Diváci: 60.

III. TŘÍDA B

Struhy doma ztratily druhý zápas v řadě, tentokrát nestačily na pěčický B tým. První poločas skončil 1:1, hosté o své výhře rozhodli po hodině hry. Pěčice se díky vítězství posunuly zpět do početné skupiny týmů bojujících o střed tabulky, Struhy jsou šesté. Zápas týmů z opačných pólů tabulky zvládla Kropáčova Vrutice, která potvrdila své vedoucí postavení na hřišti Jabkenic. Pod výhru 4:2 se dvěma góly podepsal kapitán Vrutice Michal Korec, který za poslední dvě kola nastřílel celkem sedm branek. Rezerva Horek nad Jizerou doma srazila Bezno a dotáhla se na něj na jednobodový rozdíl. Hlavní podíl na výhře Horek měl kapitán Jan Váňa, který zaznamenal hattrick. V utkání nepadla ani jedna žlutá karta. Předměřice zvítězily na hřišti Nemyslovic přesvědčivě 6:1 a udržely se v kontaktu s vedoucí Vruticí. Na straně hostí se dvakrát prosadili Václav Práger a Matěj Šimůnek, za domácí tým zaznamenal čestný gól až v nastavení druhé půle kapitán Tomáš Scheufler. Ledce doma přetlačily rezervu Luštěnic 3:1 a díky třem bodům utekly z posledního místa. O výhře domácích z velké části rozhodl Adam Donát, který přispěl dvěma trefami. Žerčice na vlastním hřišti nestačily na chotětovské béčko a prohrály 2:3. V poločase byl stav 1:1, těsně po poločase se oba týmy ještě jednou prosadily. Vítěznou trefu vsítil v posledním minutě hostující Patrik Kern, který vstřelil i oba předchozí góly a hattrickem svému týmu zajistil výhru.

Struhy – Pěčice B 1:2 (1:1)

Branky: 38. Michal – 33. T. Dufek, 68. Dlask. Rozhodčí: Kamenický. ŽK: 0:2. Diváci: 44.

Jabkenice – Kropáčova Vrutice 2:4 (1:3)

Branky: 38. z pen. Kos, 69. Azarov – 13. a 42. Korec, 41. z pen. Musil, 50. Jarolím. Rozhodčí: Chrastina. ŽK: 2:3. Diváci: 50.

Horky n. Jiz. B – Bezno-Sovínky 5:3 (2:0)

Branky: 6., 26. a 53. Váňa, 48. Solčiansky, 89. Kredba – 46. Gruncl, 77. J. Hötzel, 85. Šišpela. Rozhodčí: Louda. ŽK: 0:0. Diváci: 75.

Nemyslovice – Předměřice 1:6 (0:2)

Branky: 90. z pen. T. Scheufler – 9. a 61. Šimůnek, 62. a 68. V. Práger, 8. Novotný, 78. Buryán. Rozhodčí: Novák. ŽK: 3:2. Diváci: 40.

Ledce – Luštěnice B 3:1 (1:0)

Branky: 43. a 61. Donát, 71. Žovinec – 65. Rulík. Rozhodčí: Diňa. ŽK: 0:1. Diváci: 42.

Žerčice – Chotětov B 2:3 (1:1)

Branky: 21. Bucek, 50. Kollárik – 39., 46. a 90. Kern. Rozhodčí: Šebela. ŽK: 1:2. Diváci: 40.

IV. TŘÍDA

Nejnižší okresní soutěž pokračovala dvěma zápasy. Béčko Zdětína rozstřílelo Skalsko jasně 7:1. Domácí tým poznal šest různých střelců, jediný Lukáš Došlý se trefil dvakrát, a to ještě ze dvou pokutových kopů v závěru zápasu. Dosud suverénní rezerva Doubravy poprvé prohrála. Vedoucí tým čtvrté třídy padl na hřišti Bezna 3:4 a vůbec poprvé v sezoně ztratil body.

Zdětín B – Skalsko 7:1 (4:1)

Branky: 79. z pen. a 81. z pen. Došlý, 15. Miškovský, 16. D. Šarközy, 23. Kohlíček, 38. Husák, 70. Zuna – 7. Čada. Rozhodčí: Knížek. ŽK: 1:2. ČK: 79. Dostál (S). Diváci: 63.

Bezno-Sovínky B – Doubrava B 4:3 (3:0)

Branky: 3. Mechierek, 14. Hötzel, 35. Prokorát vl., 78. Hrubý – 70. Vodák, 72. Mareš, 87. Odcházel. Rozhodčí: Novák. ŽK: 0:0. Diváci: 25.