1/7

Před víkendem druhé Rejšice neuhájily své postavení v přímém souboji s Chotětovem. Tomu v okresním derby nezhatila tři body ani déle než poločas trvající hra o deseti po vyloučení Součka za ostrý faul.

Na čtvrtém místě se těsnou výhrou v Lužci osamostatnilo béčko Benátek. Jediný gól u Vltavy vstřelil v samém závěru utkání střídající Bažo. Remíza se zrodila v Zárybech, kde domácí dvakrát dohnali těsné vedení Pěčic a vylepšili svůj jarní zisk na pět bodů. Ještě o dva víc nastřádaly Všestudy. Nováček potvrdil týden starou venkovní výhru a dvěma góly do poločasu doma zdolal béčko Velvar.

U dna zůstává dvojice Bakov – Byšice, která si proti sobě v příštím kole zahraje o první letošní zisk. Byšičtí na něj doma proti Libčicím mysleli ještě při nástupu do druhého poločasu. Za vyrovnaného stavu ale přišla komplikace v podobě vykartování faulujícího Tarana. Hosté pak v přesilovce rozhodli, byť ani oni nekončili v plném stavu.

19. kolo: Záryby – Pěčice 2:2 (26. Školák, 84. Vrtiška – 16. Hellmiss, 69. Kohout), Lužec – Benátky B 0:1 (89. Bažo), Hovorčovice – FC Mělník 3:1 (22. Polívka, 55. Pouzar, 70. Černý – 39. Antoš), Chotětov – Rejšice 2:0 (6. Koníček, 27. Rusiňák, ČK: 38. Souček – Ch.), Byšice – Libčice 1:3 (45. P. Svačina – 12. z pen. J. Vondra, 75. John, 86. Voinikov, ČK: 52. Taran – 88. Punčochář), Kosmonosy B – Bakov 3:0 (14. a 52. Fišer, 24. Kraus), Všestudy - Velvary B 2:0 (7. Štryncl, 45. Hakl)