Úvod utkání patřil fotbalistům z podblanicka, alespoň co se gólů týče. Po pár minutách hry směřoval vstříc domácímu brankáři Dušek, ale jeho střelu Dufek zpacifikoval. V 10. minutě Dušek upaloval na brankáře již podruhé, tentokrát kolem něj udělal kličku a pohodlně rozvlnil síť – 0:1. Domácí se snažili odpovědět patřičným způsobem, ale s tvrdou střelou Krišky si brankář Štecher ve spolupráci s Lapáčkem poradil. Ostatní útočné akce pěčických končily na pozorné obraně. Na druhé straně se do vápna dostal vlašimský Motyčka a zpětnou přihrávkou našel Duška. Tvrdou ranou pod víko nedal Dušek gólmanovi šanci – 0:2. Po odehrané půlhodince se ještě dostal do obrovské šance Motyčka, jehož skvěle vysunul Cettl. Jeho střelu ale vytěsnil domácí Dufek na tyč. Před poločasem se domácí dočkali snížení díky zvýšené aktivitě. Flachbart se dostal ve vápně k míči a jeho střelu zastavila až síť - 1:2.

Aby vlašimští nedopustili blamáž, museli do druhého poločasu vstoupit svědomitěji, což se jim povedlo. Nejprve se do velké šance dostal Motyčka, ale opět si vylámal zuby na Dufkovi. V 65. minutě předvedli hosté krásnou kombinaci na ose Zvára – Cettl – Vobecký, na jejímž konci vytasil Vobecký efektivní kličku ve vápně a střelou k tyči dal klid na vlašimské kopačky. Skóre v závěru zápasu završil Cettl, když brankáře Dufka tváří v tvář obstřelil.

„První poločas nebyl vůbec dobrý. Dokázali jsme sice vstřelit dva góly, ale také jsme dělali spoustu zbytečných chyb. Soupeř naštěstí potrestal jen jednu z nich. Do druhého poločasu jsme vstoupili o poznání lépe, přidali jsme další dva góly a zápas dotáhli do zdárného konce.“ zhodnotil utkání dvougólový Josef Dušek a dodal: „Jsem rád, že jsem týmu konečně pomohl vstřelením gólů. Teď už se ale musíme soustředit na další zápas, ve kterém je pro nás vítězství velice důležité.“

TJ Sokol Pěčice – FC Sellier & Bellot Vlašim B 1:4 (1:2)

Branky: 36. Flachbart – 10. a 19 Dušek, 65. Vobecký, 84. Cettl. Rozhodčí: Prosr – Drábek, Boček. Diváci: 80.

Vlašim B: Štecher -Toupal, Lapáček (58. Zvára), Rut, Habal, Vobecký, Cettl, Skiba, Matzner, Dušek, Motyčka.

DAVID TUREK