„Věděli jsme, že v Kosoři je hřiště menších rozměrů, což předpovídalo hodně soubojový zápas. Přesto jsme v prvním poločase kombinačně dominovali, byli lepší a vytvořili si dvougólový náskok,“ popsal cestu za dalšími třemi body trenér Ondřej Murárik.

Třetí gól v síti domácích, který přišel krátce po změně strana z rohového kopu, prý jeho týmu paradoxně trochu uškodil. Obešlo se to ale bez následků. Tým okolo bývalého slávisty Milana Černého neskóroval ani jednou.

„Za stavu nula-tři jsme se trochu uspokojili a mezi 50. a 60. minutou nás domácí přehrávali. Z převahy ale gól nevstřelili a díky střídání jsme se zase vrátili k naší kombinační hře, díky které jsme si vytvořili další šance, ty bohužel zůstaly nevyužity. I tak utkání skončilo zaslouženě a jednoznačně v náš prospěch,“ dodal k utkání Murárik.

Svou premiérovou půlsezonou v roli hlavního kouče hodnotit nad míru pozitivně. „Kdyby mi někdo před začátkem soutěže řekl, že získáme sedmatřicet bodů, byl bych nadmíru spokojen a spokojen jsem velmi!“

Z patnácti podzimních soupeřů si na Picavu přišli pouze dva – ve čtvrtém kole Hřebeč a v devátém vedoucí Velim. Jedinou remízu přinesl čtvrtý zápas před koncem v Nespekách.

„Samozřejmě pořád mrzí zápasy, ve kterých jsme byli lepším týmem, ale bohužel je výsledkově nezvládli. Ale nějakou chvíli jsem fotbal hrál a vím, že ne vždy vyhraje lepší. Důležité bylo, že se z toho kluci vždy poučili,“ těší Murárika…

…stejně jako předváděná hra. „Myslím, že jsme potěšili diváky, ať už doma nebo venku. Velké poděkování patří samozřejmě klukům, kteří na tom mají největší zásluhu, to vše díky jejich přístupu, pracovitosti a konkurenci v týmu, kterou se nám povedlo před sezonou vytvořit.“

Kosoř – Dobrovice 0:3 (0:2)

Branky: 32. Tomíček, 36. Novák, 47. Volf. Rozhodčí: Garaja. ŽK: 1:1. Diváci: 40.

Dobrovice: Bartoš – Marek Sedláček, Tomíček (79. Kopecký), Volf (88. Zvěřina), Prskavec, Korec (67. Zelinka), Klain, Pečínka, Kořínek (65. Kučera), Novák, Sedláček (76. Machů).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...