Hosté z Boleslavska se dostali do vedení v 9. minutě a náskok udrželi. Nemuselo je tak ani mrzet, že později nastřelili brankovou konstrukci. „Dneska jsme to tady spíše ukopali, bylo to náročné. Každý, kdo se o fotbal zajímá, tak ví, jaké je to hrát na Mělníku," hodnotil duel kapitán Luštěnic Petr Pavlíček. 

Domácí v utkání kuriózně přišli o hrajícího trenéra Jana Studeného. Rovněž hned v úvodu kvůli svalovému zranění vystřídal. Před přestávkou pak musel opustit i svůj náčelnický můstek na lavičce. Za slovní výlev směrem k rozhodčím viděl červenou kartou, na což reagoval zahozením kopaček. Přes hřiště pak z technické zóny odkráčel bos.

„Měli jsme tam jako střídačka výhrady k hlavnímu, asistent pak odmával ofsajd, který nebyl. Trochu jsme na něj vystartovali. Vybouchl jsem,“ vrátil se ke své druhé červené v sezoně, která mu najisto vystaví stopku na příští zápasy.

Ve druhém poločase pak zpoza klandru sledoval marnou snahu svého týmu o dohnání těsné ztráty. „Druhou půli jsme byli herně lepší, ale byla to od nás spíš taková křeč. Chtěli jsme, ale vypracovali jsme si jen dvě šance za celý zápas,“ rekapituloval Studený.

Za bojovnost ale tým chválil. „Na bod jsme měli. Potřebovali bychom se chytnout nějakou haluzí. Herně to není nejhorší, ale nedaří se nám vypracovat šance, strašně se na ně nadřeme,“ pojmenoval hlavní problém svého mužstva.

Pšovka Mělník - Luštěnice 0:1 (0:1)

Branka: 9. Lasák. Rozhodčí: Boček. ŽK: 3:1. ČK: 43. Studený (na lavičce). Diváci: 50.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...