Vstup do svých zápasů uplynulého víkendu měli oba spolufavorité nejvyšší středočeské soutěže jako přes kopírák. Také Dobrovickým stačila ve Lhotě úvodní čtvrthodinka na dvoubrankové vedení. Na rozdíl od Velimi, kterou pak posílená rezerva Povltavské FA spláchla čtyřmi kousky z kopačky jediného hráče, měla parta z Boleslavska utkání i nadále pod kontrolou.

Byť hosté nadávkovali pomyslného kanára rovnoměrně do obou poločasů, jejich trenéru Ondřeji Murárikovi se více líbil o něco fotbalovější druhý. Kromě Radka Tomíčka, kterého dělí už jen jediná úspěšná rána na čelo střelecké tabulky, zavěsil dvakrát i Michal Sedláček. Do listiny se zapsali také Novák s Korcem. Ten už podle slov trenéra potřeboval gól jako sůl.

Fotbalisty Dolního Bousova dělily v Hlízově od dalšího venkovního zisku pouze minuty.
Trenér MSK viděl za klandrem další výhru, Pěčice udržely na uzdě obávaný útok

24. kolo: Povltavská FA B – Velim 4:2 (25., 29., 36. a 59. Khrolenok – 2. Petrů, 17. Michálek), Lhota – Dobrovice 0:6 (10. a 58. Mich. Sedláček, 17. a 50. Tomíček, 39. Novák, 84. Korec), Tuchlovice – Č. Brod B 2:0 (1. a 5. Jaroš), Boh. Poděbrady – Nespeky 2:5 (45. Martínek, 66. Herzán – 20. vl. Hněvsa, 28. Vojkůvka, 39. Komárek, 57. Večera, 69. Pešta), Hřebeč – Klíčany 5:2 (50. a 74. Lukič, 62. a 90+3. Jablonský, 27. Melichar – 54. Slánský, 72. Pozníček), Poříčí – Vlašim B 4:1 (64. a 65. Greš, 56. z pen. Azilinon, 78. Galuška – 62. Janda), Komárov – Nymburk 0:2 (61. Novotný, 93. Ruszó), Lysá – Kosoř 1:6 (83. Kříž – 18. Nehoda, 20., 51. a 76. Bícha, 40. vl. Hanke, 71. Bujnovský)