Úvod utkání patřil domácím, závar po rohu ještě nevyužili, ale ve 14. minutě z další standardky udeřili. Trestný kop sklepl Kadeřábek pro úplně volného Vohánku, který z malého vápna doklepl do sítě (v zápise o utkání je mylně uvedena 18. minuta, sled branek v něm neodpovídá skutečnosti). Bakov dokázal rychle najít odpověď. Radim Cecava to měl na pravém okraji šestnáctky spíše na centr, ale kroucenou střelou přes Nicolase Zmije dokázal zcela zaskočit benáteckého brankáře.

Ve 35. minutě Dvořáka vylákal z brány bakovský kapitán Martin Ajchler a krásným lobem zpoza šestnáctky po vzoru legendárního Poborského dloubáčku otočil skóre. Domácí do přestávky zareagovali sérií nepřesných střel, z nichž nejnebezpečnější byla ta Ječného nad břevno.

O přestávce začalo pršet i pořádně fičet a skóre bylo brzy hotoé. Hned v páté minutě sice srovnal Jiří Kastl, který se stal pravým poločasovým žolíkem, jenže za osm minut rozvlnil síť přesnou střelou Jakub Maryška a rozhodl o vítězství Bakova. Ten se prosadil i bez lehce indisponované největší opory Vaňka, jenž nastoupil až uprostřed druhého poločasu a zápas ani nedohrál. Benátecké béčko mělo v závěru celou řadu standardek, ale vyrovnat již navzdory mohutnému finiši nestihlo.

Benátky B – Bakov 2:3 (1:2)

Branky: 14. Vohánka, 50. Kastl – 17. Cecava, 35. Ajchler, 58. Maryška. Rozhodčí: Chovanec. ŽK: 1:5. Diváci: 71.

Benátky B: O. Dvořák – Kopa (73. Špitálský), D. Zmij, Sudek, Tott (84. V. Dvořák) – Lenikus (46. Kastl), Vohánka, Outěřický, N. Zmij – Kadeřábek, Ječný.

Bakov: Kalčík – Hozák (76. Kurc), Resl, Brož, Mareš – Cecava, Velechovský (62. Málek), Maryška (67. Vaněk, 86. Kopal), Formáček, Matouš – Ajchler.