Fotbalistům Hřebče možná myšlenkami zůstali někde na výletě v Itálii, kam se minulý týden vydali na zápasy Serie A. V domácím duelu draze zaplatili za hodně nepovedený začátek.

Hosté, kteří mimo své hřiště naposledy vyhráli hned na úvod jara v Dobříši, zářili a vůbec nepřipomínali truchloorchestr, který před čtrnácti dny dostal rychtu v nedalekých Doksech. Teď měli k dispozici některé zkušenější hráče a v 6. minutě vedli brankami L. Nováka a Rakouského o dva góly.

Pak se sice Hřebeč zlepšila, jenže po půlhodině se postavil k trestňáku L. Novák a dal svůj druhý gól – parádní. V té chvíli šel do zápasu ex-ligista Prosek, který v 10 hodin dopoledne dosedl na Ruzyni po letu z Norska a okamžitě mířil na fotbal. S ním se hra domácích zvedla ještě víc a M. Dolejš po rohu korigoval.

Celkem slušně nastoupil favorit i do druhého poločasu, ale trefil břevno, pak nevyužil několik závarů a snížil až Melichar (61.) opět po centru. Hosté se v těch chvílích hlavně bránili, ale jednu tutovku ještě měli, tu ovšem Zajíček fantasticky chytil.

Na druhé straně však čapal také fantasticky Vrána, nebo mu na brankové čáře pomohla obrana. Když Melichar v poslední minutě poslal hlavičku zase jen do rukavic připraveného Vrány, přišel brejk hostů a Pitloun jistil na 2:4.

Domácí mají v tabulce krajského přeboru nadále na prvním místě náskok, ale uhájení asi dá víc práce, než bíločerný tým předpokládal. Hosté jsou v neúplné tabulce šestí.

Hřebeč – Mnichovo Hradiště 2:4 (1:3)

Branky: 37. Dolejš, 61. Melichar – 2. a 31. Novák, 7. Rakouský, 93. Pitloun. Rozhodčí: Nehasil. ŽK: 3:3. Diváci: 50.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...