1/8

Nejlepším startem do soutěže se nadále může pyšnit nováček z Kosmonos. Byť přišel o třetí výhru až v nastaveném čase, má i remíza se silným a zkušenějším soupeřem z Úval svou váhu.

V součtu se závěrem minulé sezony po dlouhých šesti kolech zabraly Horky. V Nymburce se o to střelecky zasloužil především navrátilec Tochukwu Mbah, kterému ještě do půle sekundoval i Mcdon Mbah. Skoro stejně staří nevlastní bratři z Nigérie se po čase v Česku znovu schází v jednom týmu a u Jizery nejspíš budou na jejich útočné schopnosti hodně spoléhat. Klíčem k výhře ovšem nakonec byla za těsného stavu neproměněná penalta domácího Herčíka (do tyče) v závěrečných minutách.

Na jediném bodu zůstali po nevydařeném vystoupení v Lysé fotbalisté Rejšic. Domácím první zisk v sezoně zajistily dva góly v rozmezí necelých šesti minut na startu druhého poločasu. Soutěž pokračuje vloženým prvním kolem už ve středu, na programu jsou zápasy: Hlízov - Luštěnice, Bohemia Poděbrady - Kosmonosy B, Horky - Lysá nad Labem, Dolní Bousov - Pšovka Mělník a Rejšice - Slovan Poděbrady.

Jak viděli zápasy trenéři, čtěte na dalších stranách článku ►►►

4. kolo: Pšovka Mělník – Vrdy 2:0 (4. Pokorný, 20. Chytil), Psáry – Stará Boleslav 5:2 (23. a 37. Pek, 34. Půlpan, 79. Wolf, 90+2. Krasnyanyk – 50. Krulich, 66. Pelnář), Luštěnice – Dol. Bousov 2:3 (14. Hlaváček, 35. Lada – 58. Merva, 71. Falta, 79. Tomíček), Boh. Poděbrady – Hlízov 1:1 (68. Novák – 17. Maxa), Kosmonosy B – Úvaly 2:2 (45. Žďánský, 72. z pen. Strouhal – 26. Šabršula, 90+3. Kučera), Nymburk – Horky n. J. 2:4 (15. a 65. Novotný – 9. a 17. T. Mbah, 44. M. Mbah, 90+2. Milner), Čáslav B – Sn Poděbrady 0:5 (18., 34. a 58. Kafka, 1. vl. Beran, 72. Kořínek), Lysá n. L. – Rejšice 2:0 (47. a 53. Ryšánek)