1/9

Ze zbylé trojice vyslanců z Boleslavska se dařilo ještě Luštěnicím, které nejhubenějším výsledkem přemohly poděbradský Slovan.

Horky neuhájily domácí pažit v duelu s Úvaly. Zejména druhý poločas, v němž padly všechny tři góly (1:2), byl u Jizery hodně „výživný“, co se týká k reakcí na rozhodčí. Domácí trojici ve žlutém zazlívali několik výroků, o kterých byli přesvědčení, že ovlivnily výsledek ve prospěch hostů. Nevolili k tomu ale zrovna diplomatický slovník, a tak jejich vedení v čele s vyloučeným trenérem Zamazalem bude řešit disciplinární komise za urážky a výhrůžky.

Na předposlední příčku se po čisté trojce v lázních na Bohemii propadly Rejšice. Velkým obratem ve druhém poločase ji uvolnila na podzim podruhé vítězná Lysá nad Labem. Hostům z mělnické Pšovky tak nebyly nic platné další dva góly nadále nejlepšího střelce soutěže Pokorného, ani start nové brankářské akvizice, kterou je dvacetiletý Patrik Matěka z Kosmonos. Pověstná Csaplárova past tentokrát dokonale sklapla…

Ohlasy trenérů čtěte na dalších stránkách článku ►►►

8. kolo: Čáslav B – Psáry 0:7 (27. a 46. Pouček, 42. a 45+3. Přeučil, 57. Kovernikov, 63. Studnička, 85. Kalous, ČK: 14. Beránek – Č.), Lysá n. L. – Pš. Mělník 3:2 (50. Hanke, 72. Kříž, 86. Müller – 9. a 12. Pokorný), Luštěnice – Sn Poděbrady 1:0 (82. Fišer), Kosmonosy B – Vrdy 5:0 (5. a 14. Havlas, 24. Boxan, 48. Dadiveren, 60. Husák), Nymburk – Stará Boleslav 4:2 (32. a 43. Vacík, 60. Sladkovský, 64. Novotný – 82. Bláha, 83. Krulich), Boh. Poděbrady – Rejšice 3:0 (50. a 65. z pen. Martínek, 81. Havránek), Hlízov – Dol. Bousov 1:1 (54. Růžička – 34. vl. Kubín), Horky n. J. – Úvaly 1:2 (59. Diawara – 15. Andrejko, 90. Mika, ČK: 56. Zamazal – trenér Horek)