1/8

ČLU Beroun – Sparta Kutná Hora 4:3 (2:0)
Branky: 17. Horel, 29. Šikanedr, 50. Tarasov, 54. Štefan – 49. Cimr, 68. Honc, 72. Němec. ŽK: 31. Štefan, 62. Tarasov – 30. Exner, 51. Křelina. Rozhodčí: Jarolímek. Diváků: 80.

Michal Červenka (trenér ČLU Beroun): Jsem rád, že jsme utkáni zvládli za tři body, nebylo to vůbec jednoduché. Soupeř měl ve druhém poločase značnou převahu, ale dokázali jsme ho potrestat z rychlých protiútoků. Za stavu 4:1 jsme měli vyloženou šanci, bohužel jsme nedali a soupeř během deseti minut snížil na 4:3. Závěr byl trochu hektický, ale naštěstí už jsme výsledek udrželi. Musíme jít zápas od zápasu a soustředit se jen na sebe.

Libor Tichý (trenér Sparta Kutná Hora): Utkání v Berouně mohu z naší strany hodnotit jedním slovem „průser“. Bohužel se vše odehrálo v našich hlavách. Nebyli jsme od první minuty zodpovědní a koncentrovaní a domácí nás za to dostatečně potrestali. Ano, předchozí utkání s týmy ze špičky tabulky jsme zvládli a asi jsme si mysleli, že se soupeř porazí sám. Pokud chceme jako tým naplnit naše cíle, tak se musíme takovýchto zkratů vyvarovat. S veškerým respektem k domácímu soupeři jsme svojí hloupostí ztratili body s momentálně nejslabším týmem v soutěži. Doufám, že se z toho všichni ponaučíme a vše odčiníme hned v nadcházejícím utkání doma s Průhonicemi.