1/8

TJ Ligmet Milín – AFK Tuchlovice 2:1 (2:1)
Branky: 26. Kadlec, 41. Soldát – 4. Kraus. ŽK: 36. Obdržal – 49. Sedláček, 51. Růžička, 65. Kárník, 73. Nosek, 86. Kraus. Rozhodčí: Garaja. Diváků: 150.

Martin Malý (trenér TJ Ligmet Milín): Byl to pro nás těžký zápas, který jsme si ještě sami zkomplikovali na začátku. Soupeř ukázal svoji kvalitu a pro nás to bylo hodně vydřené a bolavé. Klukům děkuju za to, jak svojí bojovností a zkušeností dotáhli zápas do vítězství, které určitě nebylo zadarmo.

Miroslav Supáček (trenér AFK Tuchlovice): Do zápasu jsme vstoupili aktivně a domácí jsme zaskočili gólem ve 4. minutě. Po standardní situaci jsme nastřelili břevno a to byl možná klíčový moment zápasu. Do poločasu domácí výsledek otočili a ve druhém poločase jsme aspoň na bod bohužel nedosáhli i přes vytrvalý tlak. Dle ohlasů se ale hrál zápas velmi dobré úrovně, k čemuž přispěli všichni aktéři. Hráčům děkuji za nasazení, body holt musíme sehnat s jinými týmy. Děkuji sportovnímu řediteli Hajníkovi, že v době mé nemoci tým v týdnu dobře připravil a ve spolupráci s asistentem Muláčkem i dobře vedl v zápase.


Načítám tabulku ...
loading
arrow_left Předchozí
1/8
Další arrow_right