1/6

V Hovorčovicích sice předčasný vítěz soutěže vedl, ve druhém poločase si ale vybral slabší chvilku, během které domácí zápas rozhodli ve svůj prospěch.

Přímý souboj o druhé místo pro své Rejšice vystřílel Radek Mynář. Druhý střelec, kterým byl v závěru do pole střídající druhý brankář domácích Jakub Štipl, se dostal ke slovu až po čtyřech trefách exligového borce. Hosté se neprosadili ani jednou.

Na třetím místě Pěčice vystřídal Chotětov, který nad posledními Byšicemi vedl bezpečným rozdílem už o půli. Dlouhé čekání na druhou jarní výhru ukončil Mělník. Proti pátým Libčicím nejdříve dotahoval, ale později dokonal obrat. Naprázdno vyšly i šesté Benátky. Na jejich hřišti pokračoval v tažení za záchranou Bakov.

Z předešlé porážky právě u Jizery se doma rehabilitovaly Záryby devítkou do sítě předposledního béčka Velvar. To bude spolu s Byšicemi odvracet ve zbylých čtyřech kolech sestup už jen hodně obtížně. V okresním derby Mělnicka se mezi Lužcem a Všestudy body dělily.

25. kolo: Rejšice – Pěčice 5:0 (6., 44., 56. a 66. z pen. Mynář, 88. Štipl), FC Mělník – Libčice 5:3 (29. a 70. Ságner, 22. Douděra, 36. Čermák, 42. z pen. Volf – 12. Punčochář, 20. Hrdina, 79. Vondra), Benátky B – Bakov 0:2 (9. z pen. Vaněk, 82. Velechovský), Záryby – Velvary B 9:0 (17. a 24. Školák, 10. a 81. Makovský, 45. Procházka, 55. Vrtiška, 73. Bojkovič, 74. Valeš, 86. Martinec), Lužec – Všestudy 1:1 (46. Zoreník – 6. Němeček), Hovorčovice – Kosmonosy B 3:2 (58. a 65. Kaličiak, 31. Škorvánek – 5. Stacha, 80. Skalický), Chotětov – Byšice 5:0 (12. Duda, 23. Nežerka, 40. Vyhlas, 54. z pen. Koníček, 71. Moulis)