Hřebeč přijela v dobré sestavě, jen Lukiče nechala v první části na lavičce a chyběl Prosek. Hlavně však hrála dost bezkrevně, v Horkách to prostě nebylo ono. Úvod byl ještě vyrovnaný, domácí měli určitý respekt, ale pak se trefila jejich ex-ligová posila Jan Blažek. Kapitánova rána z dvaceti metrů byla výstavní, navíc brankáři Kabelemu zaplavala.

Inkasovaný gól Hřebeč trochu probudil, do druhého poločasu poslala na hrot Lukiče. Ten hru rozhýbal, nicméně domácí dobře bránili a hrozili z protiútoků. Po jedné takové situaci Madi zvýšil na 2:0, ale hosté se ještě nevzdali.

Dvacet minut před koncem je vrátil do hry Novák po rohovém kopu, ale to nestačilo. Hostům se v sobotu před obědem prostě nevedlo a z dalšího brejku na konci inkasovali. K tomu všemu inkasoval Lukič během třiceti vteřin dvě žluté karty a byl vyloučen.

„Domácí vyhráli zaslouženě, nám se nevedlo. Jsem rád, že jsme ukončili anglické týdny, protože když mi řekne Martin Dolejš, že toho má dost, tak přestává legrace," ucedil manažer Hřebče Štěpán Sádecký.

Horky n. J. - Hřebeč 3:1 (1:0)

Branky: 34. Blažek, 55. Madi, 87. Váňa - 70. Novák. Rozhodčí: Drábek. ŽK: 6:5. Diváci: 100.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...