S podmáčeným terénem se dvacet minut obě mužstva seznamovala. Pak si během tří minut vytvořili dvě obrovské šance domácí. Pánek dloubl míč do běhu Brabcovi, který zcela sám otřásl tyčí a Filipova dorážka směřovala vedle luštěnické brány. Podobně pak vysunul kapitán Dalekorej Kovalova, zakončení ukrajinského útočníka ale skvěle jednou rukou vyškrábl Zdeněk Janura.

„Doma se nám nedaří střílet góly, proto jsem zařadil do sestavy hodně útočných hráčů. Začátek byl dobrý, ale neproměnili jsme své šance a postupně to byl na těžkém terénu spíše boj,“ řekl čelákovický trenér Radek Skuhravý.

Luštěnickým zablikal výstražný signál a modrobílé již před svou bránu prakticky nepustili až do konce zápasu. Z dlouhé série rohů a trestných kopů kolem vápna mohl udeřit hlavou nejdříve Fišer, kterého reflexivně na čáře vychytal Janda. Minutu před přestávkou Mísař v totožné situaci hlavičkoval do břevna a dorážku Josefa Gruse zachránili obránci na brankové čáře.

„Ve druhém poločase jsme zvýšili aktivitu, chtěli jsme napadat a být víc na míči, protože dlouhé balony, které jsme hráli v prvním poločase, nám domácí sbírali. Vytvořili jsme si několik takových tříčtvrtečních šancí, bohužel každé naše zakončení bylo v podstatě malá domů,“ konstatoval Lukáš Pleško.

Po přestávce se za nebezpečnou dala označit jen Fišerova křížná střela z malého vápna těsně vedle. Svatováclavský fotbal tak skončil bez gólového koření. „S naší šňůrou jsem samozřejmě spokojen, body jsme ve všech zápasech posbírali zaslouženě. Dnes jsme ale měli vyhrát,“ uzavřel luštěnický trenér Pleško. „Co znám Luštěnice, tak hrajou pořád stejný fotbal. Remíza je asi spravedlivá,“ domníval se jeho protějšek Skuhravý.

Čelákovice – Luštěnice 0:0

Rozhodčí: Babák. ŽK: 1:3. Diváků: 148. Střely na bránu: 4:5. Rohy: 4:8.

Čelákovice: Janda – Kolovecký, Mašek, Jelínek, Braniš – Brabec (69. Haloun), Pánek, Skuhravý, Filip – Dalekorej (86. Štrobl), Kovalov.

Luštěnice: Janura – Josef Grus, Pavlíček, Hůlka, Lasák – Lada (90.+2 Hrdlička), Mísař, Hrynčuk – Fišer (86. Kočí), Jan Grus, Semerák (71. Novák).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...