Domácí borci rozhodli o své výhře hned na začátku. Za osmnáct minut dal Zelinka dva góly a to už bylo pro hosty proti silnému protivníkovi hodně těžké. Navíc po půlhodině hry přidaly Dobrovice třetí branku a bylo po utkání. Ve druhém dějství už branka nepadla, domácím tak stačil první poločas.

„Kdybychom hráli v rozlišovácích, tak návštěvníci nepoznají, kdo je domácí. Dobrovičtí borci se nikam nehnali a naopak my převzali fotbalovou aktivitu, za kterou jsme byli patřičně odměněni třemi inkasovanými brankami v rozmezí pětadvaceti minut po chirurgicky přesných protiútocích, po kterých nadále po celý zápas hrozili. Rychlá sprcha,“ konstatoval poděbradský zadák Jiří Voříšek.

„Druhý poločas nám dokázal, že i přes držení pětašedesáti procent času balonu na našich kopačkách nemusí být cesta k vítězství. Dobrovice vyhrála zaslouženě. Prokaučovali jsme první poločas a vzhledem k tomu, že nemáme trenéra, tak není koho vinit. Je to porážka a ta vždycky bolí,“ dodal Voříšek.

Fotbalisté Kosmonos čekají v novém ročníku divize na první výhru i po sedmém kole.
Horky si komplikovaly výhru, Kosmonosy zůstaly v přestřelce o gól zpět

Dobrovice – Boh. Poděbrady 3:0 (3:0)

Branky: 6. a 18. Zelinka, 30. Tomíček. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 0:1. Dobrovice: Kocmich – Prskavec, Marek Sedláček, Pečínka, Tomašov (71. Kořínek), Zelinka (63. Novák), Mich. Sedláček (74. Kučera), Machů, Korec, Volf, Tomíček (77. Mikšovský).


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …