Zápas byl vyrovnaný, první poločas byli hosté v sestavě i s exligisty Podaným a Jablonským dokonce o trošku lepší. Gól však nepadl, a duel se lámal po přestávce, kdy domácí přidali. A prosadili se ze vzduchu po prodlouženém centru, kdy na zadní tyči doklepával Jakub Novák.

„Tam jsme doplatili na absenci našich výborných hlavičkářů Nováka, Dolejše, Pařízka a propadl nám tam balón. Škoda, jinak než ze vzduchu by asi gól těžko padl," mínil manažer Hřebče Štěpán Sádecký.

Fotbalisté Rejšic tentokrát cestu do branky soupeře nenašli.
Rejšice se vystřílely venku, Mělník pod sebe dostat nedokázaly

Týmu z Kladenska se už vyrovnat nepovedlo. Hra byla na konci rozkouskovaná a kromě jedné střely Stříbrského nemusel domácí gólman Bartoš nic vážného řešit. „Ve druhém poločase byli domácí možná trošku nebezpečnější, a tak si to vítězství o gól zasloužili," uznal Sádecký.

Domácí kormidelník Ondřej Murárik potvrdil vyrovnanost a náročnost duelu. „Výhra je cenná i s ohledem na to, kolik hráčů máme dlouhodobě zraněných,“ podotkl a souhlasil, že do přestávky si hosté užili více míče. „Přesto jsme je pustili do jediné šance, my si vytvořili dvě,“ vypočítal Murárik.

Druhý poločas byl z domácího pohledu lepší nejen co do počtu gólů „Dařilo se nám už lépe držet míč nahoře a vůbec s ním hráli více. Vypracovali jsme si i další šance a alespoň tu jednu proměnili. Vzadu jsme již Hřebeč do ničeho nepustili,“ těšilo Murárika, jehož parta tak zůstává dvě výhry zpět za vedoucí Velimí. Hřebeč je pátá.

Mnichovo Hradiště - Divišov 8:0. Hostující Krňavský zastavuje Knoblochův výpad.
Hradiště zničilo v novém oddílovém rekordu zoufalý Divišov

Dobrovice – Hřebeč 1:0 (0:0)

Branka: 66. Novák. Rozhodčí: Kaucký. ŽK: 3:3. Diváci: 111. Dobrovice: Bartoš – Prskavec, Vrána, Marek Sedláček, Pečínka – Novák, Michal Sedláček, Volf, Kořínek, Korec (75. Zelinka) – Tomíček (81. Miškovský), Volf (89. Černý).


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …