„Pro nás je to super výsledek a bod. Byli jsme sice herně o třídu horší, ale kluci to ubojovali a měli jsme i jistou dávku štěstí," shrnul utkání hrající kouč Mělníka Petr Kujal. 

Do jaké míry domácím získaný bod pomůže v boji o záchranu, se teprve uvidí. Na dvanáctou pozici, která se podle vývoje ve vyšších soutěžích ještě může stát sestupovou, aktuálně tým od soutoku drží tříbodový náskok. V posledním kole se pak představí rovněž na Polabí a tentokrát pro změnu proti už jistě sestupujícímu béčku Velvar.

„Doufám, že nám i ten bod pomůže. Všestudy (12.) hrají v Rejšicích, což je těžký zápas. My máme doma béčko Velvar, u kterých asi bude záležet, jak k tomu přistoupí, ale máme to každopádně ve svých rukách," dodal Petr Kujal.

V Brandýse v rámci charitativního utkání nastoupil hvězdný tým osobností Real Top Praha. Starou gardu Dřevčic a Brandýsa porazil 5:3.
Hvězdná exhibice v Benátkách podpoří hendikepovaného Pavla. Dorazí i Jarda Kužel

Trenér Hostů Miloš Marek netajil, že remíza je pro jeho družinu zklamáním. „Zápas se mi nehodnotí moc dobře. Od samého začátku nebyl pohyb, nasazení, dravost a z toho vyplývá nepřesnost v přihrávkách. Soupeři jsme darovali dva góly, kvůli našemu nedůrazu v osobních soubojích, kde jsme byli vždy druzí. Takhle se to neslo z naší strany po celé utkání. Jako kdyby se kluci viděli už na sobotní rozlučce, oslavě postupu.“

FC Mělník – Kosmonosy B 2:2 (1:1)

Branky: 42. Steinz, 57. Antoš – 18. Hutsalyuk, 52. z pen. Pivazi. Rozhodčí: Kocman. ŽK: 1:2. Diváci: 69.


Načítám tabulku …