„Pro nás je to super výsledek a bod. Byli jsme sice herně o třídu horší, ale kluci to ubojovali a měli jsme i jistou dávku štěstí," shrnul utkání hrající kouč Mělníka Petr Kujal. 

Do jaké míry domácím získaný bod pomůže v boji o záchranu, se teprve uvidí. Na dvanáctou pozici, která se podle vývoje ve vyšších soutěžích ještě může stát sestupovou, aktuálně tým od soutoku drží tříbodový náskok. V posledním kole se pak představí rovněž na Polabí a tentokrát pro změnu proti už jistě sestupujícímu béčku Velvar.

„Doufám, že nám i ten bod pomůže. Všestudy (12.) hrají v Rejšicích, což je těžký zápas. My máme doma béčko Velvar, u kterých asi bude záležet, jak k tomu přistoupí, ale máme to každopádně ve svých rukách," dodal Petr Kujal.

Trenér Hostů Miloš Marek netajil, že remíza je pro jeho družinu zklamáním. „Zápas se mi nehodnotí moc dobře. Od samého začátku nebyl pohyb, nasazení, dravost a z toho vyplývá nepřesnost v přihrávkách. Soupeři jsme darovali dva góly, kvůli našemu nedůrazu v osobních soubojích, kde jsme byli vždy druzí. Takhle se to neslo z naší strany po celé utkání. Jako kdyby se kluci viděli už na sobotní rozlučce, oslavě postupu.“

FC Mělník – Kosmonosy B 2:2 (1:1)

Branky: 42. Steinz, 57. Antoš – 18. Hutsalyuk, 52. z pen. Pivazi. Rozhodčí: Kocman. ŽK: 1:2. Diváci: 69.


Načítám tabulku ...