Dolní Bousov – Další přípravné utkání sehráli Bousovští s účastníkem I. A třídy Libereckého kraje z Lomnice nad Popelkou a podlehli mu po špatném druhém poločase vysoko 1:5.

Do první šance se dostal v 5. minutě Klíma po nahrávce Stejskala, ale střílel nad branku, poté přišla šance hostí po špatné rozehrávce domácích , ale míč směřoval také nad branku. V 9. minutě pálil nad z trestného kopu Michal Horák a ve 21. minutě Klíma prověřil jen brankáře hostí. Hned vzápětí měl největší šanci první půle Stejskal, pádil sám na brankáře, ale těsně minul.

Ve 31. minutě letěla střela lomnického útočníka nad branku, ve 39. minutě už však střela z levé strany skončila v domácí síti. Hned z následné akce mohlo být srovnáno, ale centr Stejskala před odkrytou branku nenašel adresáta.

V úvodu druhé půle přišlo srovnání na 1:1 z hlavy Davida Sedláčka, kterému po hezké akci nacentroval Klíma. V 55. minutě se prezentoval střelou těsně vedle Klíma. Lomnice prověřila brankáře Hampla v 61. minutě, poté měl velkou příležitost Sedláček, který šel sám na branku, ale stejně jako Stejskal v první půli, také branku těsně minul.

V další fázi hry se na hráčích Bousova začala projevovat únava z náročného programu, kdy odehráli v rychlém sledu čtyři zápasy, a tak se hosté dostávali do nebezpečných šancí. A podařilo se jim hned čtyřikrát skórovat. Domácí mohli v samotném závěru ještě zkorigovat výsledek, když se po faulu na Donáta kopala penalta, ale brankář Hampl nedal.

V sobotu v 10.30 hodin přivítají Dolnobousovští ve svém areálu Starou Boleslav.

Jan Knobloch nakoukl jako sedmnáctiletý do slavného anglického klubu.
Zkušený Knobloch: K lize mi vždy chyběl kousek. Tottenham byl neskutečný zážitek