1/8

Ještě zajímavější než samotný výsledek, byl způsob, jakým k němu oba týmy hlavně ve druhém poločase dospěly. Přeborník Boleslavska i bez Nováka vyloučeného už ve 30. minutě v úvodu druhého poločasu soupeře dokonale zaskočil a z přestávkového skóre 1:1 za necelých patnáct minut odskočil až na 5:1. Hosté ovšem v rozmezí dalších deseti minut umazali tři góly. Konečnou remízu pak vystřelili v nastaveném čase.

Na čele tabulky pokračuje bez zaváhání dvojice Chotětov – Zeleneč. K Řepovu se po první ztrátě připojily na úrovni sedmi bodů Lužec a Obříství. To i napotřetí udrželo čisté konto, zatímco jeho soupeř z Benátek stále čeká na vstřelený gól. Nebýt neproměněné penalty hostí, mohlo být ovšem u Labe všechno jinak.

Velký obrat byl k vidění v Zárybech. Hosté z Mělníka měli ještě dvacet minut před koncem k dobru dva góly, z prvních střeleckých úspěchů v sezoně ale nakonec body nebyly. Krajně špatný rozjezd do soutěže po roce znovu opakuje Bakov, jenž v Líbeznicích dvěma góly v rozmezí šesti minut pouze korigoval na konečných 3:2.

Ohlasy trenérů čtěte na dalších stránkách ►►►

5. kolo (3. hrané): Lužec – Pěčice 3:1 (33. a 62. z pen. Dolejška, 38. Kolařík – 26. Hubač, ČK: 84. Vodháněl – Pěč.), Zeleneč – Všestudy 3:1 (17., 43. a 53. Nevařil – 29. Brázda, ČK: 83. Vágner – Vš.), Líbeznice – Bakov 3:2 (16. Braier, 43. Udut, 51. Dvořák – 62. Ajchler, 68. Velechovský), Chotětov – Čelákovice 3:0 (8. a 16. V. Novák, 80. Vtelenský, ČK: 35. Koch – Čel.), Řepov – Hovorčovice 5:5 (27. a 47. z pen. Štěpán, 52. a 58. Strnad, 53. Siřínek – 36. z pen. a 92. Pouzar, 60. a 67. Valíček, 70. Kaličiak, ČK: 30. Novák – Ř.), Obříství – Benátky B 2:0 (32. Temiak, 80. z pen. Tláskal), Záryby – Mělník 1909 3:2 (70. Valeš, 81. Sládek, 90+3. Toml – 13. Antoš, 57. Minář)