Jejich zatím suverénní jízdu soutěží nepřibrzdily ani Rejšice. Ty přivítaly lídra soutěže na domácím hřišti a ze vzájemného duelu odešly poraženy poměrem 1:3. Hostům patřil úvod a závěr prvního poločasu. V osmé minutě poslal Hlízov do vedení Šesták, těsně před odchodem do kabin zvýšil hostující náskok Tomíšek. Plány na zvrat v utkání domácímu týmu pak zkomplikoval v 51. minutě Vratislav Hlaváč. Ten uviděl nejprve žlutou kartu od rozhodčího Nehasila, když se domáhal odpískání pokutového kopu. Po obdržení žluté se zeptal rozhodčího zda si z něj nedělá srandu. Nedělal. A přidal Hlaváčovi druhou žlutou. Hosté přesilovku využili po sedmi minutách, kdy na 3:0 zvýšil Kopecký. Až pak se dostali ke slovu i domácí. Hned za minutu totiž snížil Bělík, to ale bylo ze strany deseti domácích hráčů vše.

Rejšice - Hlízov 1:3 (0:2)

Branky: 59. Bělík – 8. Šesták, 45. Tomíšek, 58. Kopecký. Rozhodčí: Nehasil. ŽK: 4:0. ČK: 51. Hlaváč (R). Diváci: 70.