„Dnešní výkon měl do optima hodně daleko, přísnější měřítko snesly jen výkony některých jednotlivců, což může být napříště málo,“ upozornil po utkání trenér Kosmonos Michal Mašek.

V prvním poločase tým navázal na podle jeho slov na katastrofální výkon ze hřiště posledního Vilémova (výhra 1:0). „Ač jsme hráče výslovně nabádali k zodpovědné hře, v páté minutě udělal Podzimek školáckou chybu a hned v úvodu jsme se dostali do ztráty. Celý poločas jsme byli nepřesní, bez pohybu, nedůrazní a kupili jednu chybu za druhou. Naštěstí jsme do přestávky už žádnou další branku neobdrželi,“ popisoval kouč Kosmonos, co předcházelo „mírné slovní bouři“ v kabině během přestávky.

S naplněním cíle, kterým byl obrat výsledku, domácí začali hned zkraje druhé části. Mašek mladší uvolnil na křídle Pivaziho a tomu se povedlo z úhlu prostřelit hostujícího brankáře. Do vedení se červenobílí dostali po akci Marka a Pivaziho, kdy skvěle načasovanou finální přihrávku s přehledem uklidil k tyči Kořínek.

Dvoubrankové vedení pak Pivazi vystřelil ze skrumáže po rohu Maška. Kýžené uklidnění do závěru se ale nedostavilo. „Jak v našich zápasech bohužel bývá zvykem, ještě jednou jsme pustili soupeře na dostřel. Naštěstí jsme ale jednobrankové vedení udrželi do závěrečného hvizdu,“ ulevil si Michal Mašek po snížení Pražanů.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...